Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návrat

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySat Dec 25, 2010 10:49 pm

Tara Kal Doran

Koukne na desátníka.Zdrhnout odsud je velmi dobrý nápad...myslím že Hammer přenesl část posádky na planetu. Musíme je najít...zjistit zdali je zde Brána a přinejhorším si obstarat něco čím se odsud dostaneme. Řekne tak nějak oboum. Pak si v rychlosti prohlédne vrak lodi jestli se nedá něco z ní ještě využít.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySat Dec 25, 2010 11:06 pm

Tim Meridin

Ano pane, ale cestou jsem narazil na nějaké potíže, takže mám pomálo munice řekl jsem celkem popravdě... V tu chvíli jsme ale uslyšeli zvuky blížících se kluzáků... Než sme stačili cokoliv udělat střetlo se jich nad našimi hlavami několik...
Vypadalo to, že po sobě střílí navzájem, opět...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySat Dec 25, 2010 11:22 pm

Thomas Kelly

Podíval jsem se na Tima a hodil mu svojí druhou Zatku. Tak jo lidi a teď mizíme než nám něco spadne na hlavu. Deaktivoval jsem svojí zatku a rozešel se rychlím tempem k lesu. Tak jdeme jdeme. A neví někdo jak velký rozsah může mít Transportní paprsek? Ať víme kde začít hledat? Zeptal jsem se těch dvou a rozhlédl se po okolí. Doufal jsem že nás Jaffové hned nenajdou...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySat Dec 25, 2010 11:32 pm

Tim Meridin

Vzhledem k tomu, že senzory Hammeru byly poškozeny tak mohl naše lidi tranportovat prakticky kamkoliv na této straně planety... šance že jsme se sešli 3 je... astronomicky nízká...
řekl jsem
Zvuk boje za námi utichal jak jsme se nořili do lesa...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySat Dec 25, 2010 11:35 pm

Tara Kal Doran

Vběhla do lesa zrovna když se nad mýtinkou objevily kluzáky. Přikrčila se a sledovala jejich vzájemný boj.V Asgardské technologii ani v lidské se moc nevyznám, ale Loď byla dost poškozená...myslím že můžeme být rádi, že jsme se objevili v jednom kuse. Zopakuje slova vojáka.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySat Dec 25, 2010 11:47 pm

Thomas Kelly

Zastavil jsem v lese u pár padlých stromů a podíval se na ty dva. Rád bych vás poprosil aby jste mi ukázali všechno vybavení co tu máte. Brána může být až na druhé straně planety a my musíme hold přežít. Rozhlédl jsem se kolem a poslouchal okolí. Snažil jsem se zaslechnout Jaffy či jiného nepřítele. Myslíte že to bojují svobodní Jaffové?
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySat Dec 25, 2010 11:50 pm

Tara Kal Doran

Bože..lepší chvíle by se nenašla?? Z jeho výrazu lze ale vyčíst že ne. Tak začne vytahovat věci-Tyčovou zbraň,dva Zatňaktely,dvě cihly C4,žvýkačky,Paralen a Tyčinku Tri-bit. Na poznámku o Jaffech odvětí.Možné to je.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySat Dec 25, 2010 11:55 pm

Tim Meridin

Obávám se že zřejmě ne... podle informací co mám to vypadá, že Lucianská aliance vytáhla do boje proti posledním Goa'uldům... tohle byla zřejmě poslední bitva některého z nich... řekl jsem
Moje vybavení čítalo 2 granáty, příruční zbraň a P90 bez dalšího zásobníku
nic převratného
Jo a asi bych vám měl ještě říct, že asi 3 míle tímto směrem přístála poškozená mateřská loď...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 12:00 am

Tara Kal Doran

Otočí se na Tima.Poškozená říkáš....no..při troše štěstí bychom tam mohli alespoň sebrat nějaký ten Alkesh nebo možsná převzít celou loď. Rozhléden se. Není nás moc ale oni o nás neví..my o nich ano.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 12:36 am

Thomas Kelly

Zadíval jsem se na jejich vybavení. Dobře desátníku vy střílejte tou Zatkou. A Taro ty mi prosím dej ten paralen. Požádal jsem a pak se podíval na Tima... HATAK! To jsi to nemohl říct dřív? A jestli je poškozen můžeme ho dobýt. Zablesklo se mi v očích. A nebo případně ukrást Tel'tak či Alkesh. Použili bychom senzory a našli naše lidi. Takže jdeme! Zavelel jsem a vyšel jsem rázným krokem směrem který určil Tim. Jo a Taro ten Paralen prosím!
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 12:42 am

Tara Kal Doran

Drancovat mé osobní zásoby.Pche.Hodí mu Paralen, připraví Zatňaktel a koukne na Tima.Tak veď nás...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 12:50 am

Tim

Jste si jistý že je to dobrý nápad pane?
Ta hládka co je tam pořád může být jen malá část posádky...
Ha'tak může pojmout až 2000 mužů...
zeptal jsem se
Samozřejmě jsem se dost obával...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 12:59 am

Thomas Kelly

Zamyslel se a zadívá se na ty dva a polkne Paralen a promluví. Máme tady mistryni na infiltraci. Ta nás dovnitř dostane. A myslím že nemáme jiné šance. Planeta je dost velká a tohle je příležitost sehnat si dopravní prostředek. A navíc co jiného máme dělat podle vás? zadíval jsem se dál ale pokračoval jsem dál v cestě.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 1:07 am

Tara Kal Doran

Právě velikost této lodi nám dává výhodu. Navenek vypadá majestátně, ale zevnitř je slabá a zranitelná. To, že je tam toik lidí bude naší výhodou. Neznají se navzájem tak dobře, a tak snáze proniknem skrze ně. Navíc pokud se dostanem do strojovny, odřízneme z můstek a ubikace od zbytku lodi...a pak už se dá dělat spousta věcí. pokud bychom se dostali na orbitu můžeme z kajut vypustit atmosféru. Kruté, já vím, ale velice účinné. Na tváři se jí objeví radostný úšklebek.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 1:31 am

Tim Meridin

No jak myslíte... pokčil jsem rameny
Máte pravdu v tom, že pak snad dokážeme detekovat i ostatní na planetě...
Pokud vím tak plukovník sem tranportoval veškerý personal z lodě...

řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 1:49 am

Thomas Kelly

Mírně jsem se zarazil. Celej personál? Tak to máme co dělat. Pokračoval jsem dál lesem a vyměnil jsem zatku za tyčovku. Přeci jen se bude hodit že první rána bude ta smrtelná. Pokračoval jsem v cestě. Šly jsme docela rychle takže jsem očekával že brzo narazíme na nějakou hlídku a proto jsem pečlivě sledoval okolí. Tak jo teď příjde ta horší část...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 1:57 am

Nedaleko lesa přistávalo několik alkeshů...
Nebyl to ale jaffové... začali z nich vycházet vojáci Lucijánské aliance...
Byli jich snad stovky... připravovali se na pozemní útok proti nějakému mohutnému cíly...
Rozhodně představovali překážku
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 11:16 am

Thomas Kelly

Dal jsem rukou znamení aby jsme zalehli. Díval jsem se na ty Luciány a přemýšlel. Dali dohromady pár pěšáků. Zamračí se a pak si prohlíží okolní terén. Nejlepší bylo dostat se na nějaký ten alkesh, ostatní zničit a na ty pěšáky hodit ty jejich bomby. Pak jsem se zajímal o to co vojáci dělají. Vypadalo že se připravují k boji...chtěli snad sejmout ten Hatak?
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 11:21 am

Tara Kal Doran

Ani jí nemusel dávat znamení. Ulehla instinktivne. Prohlédla si je.Nejspíš máš pravdu...chcou dorazit ten hatak...to bymohlo být výhodou...myslíte, že vy dva byste dokázali infiltrovat Alkesh??Koukne na ně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 5:47 pm

Tim Meridin

Jsem spíš vědec než voják... doufám že to je odpověď na vaši otázku...
řekl jsem...
SG-13 byl výzkumný team a já byl na Hammeru ve strojovně... pro případ selhání hyperpohonu...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 7:47 pm

Thomas Kelly

Zadíval jsem se na Tima. Dobře jdeš semnou. Goauldská technologie je pro mě hračkou. Za ty roky jsem jí studoval ve volném čase. Takže Taro ty si vem tenhle Alkesh. Ukáže na nejbližší Alkesh. A my tenhle. Ukáže na ten o kousek dál. Snažte se nezpůsobit poplach. Pak začne mluvit hlavně k Taře. Zablokuj přístupové dveře a obsaď loď budeme tě krýt. Jelikož nemáš střelce bude to problém. Aktivoval jsem tyčovou zbraň a rozhlédl se okolo. Ještě chvilku vyčkáme třeba se nějaké jednotky odpojí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 8:56 pm

Tenhle den plánům podplukovíka Kellyho nepřál...
Jakmile alkehske vyložily vojáky opět odletěly...
Tedy pokusily se ... než stačili vzlétnout přiletěly kluzáky...
Jeden z alkeshů dostal zásah a zřítil se mezi vojáky...
Několik letounů také vneslo zkázu mezi vojáky na zemi...
Ostatní se rozprchli... druhá alkesh odletěl a letouny ho pronásledovaly...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptySun Dec 26, 2010 9:02 pm

Tara Kal Doran

Cha...mě budeš říkat co mám dělat?? Mě?? Už jsem se infiltrovala do více lodí a mnohé z nich byly mnohem lépe střeženy než tyto. Ani bych se nedivila, kdybych to byla já kdo tyhle Alkeshe prodal luciánům. Dořekne když v tom přiletí kluzáky a začnou střílet na Alkeshe. Několk jich odletí, ale jeden z nich dostane zásah a zřítí se. Někdo nám asi nepřeje co?? Takže podplukovníku Kelly...co teď? Půjdeme do toho vraku zachránit co se dá?? Nebo to obejdem a pokusíme se nakonec dobýt ten Hatak??Rozhlédla se okolo.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptyMon Dec 27, 2010 3:32 pm

Thomas Kelly

Díval jsem se na celou tu show a nakonec rozhodl. Nejdřív se podíváme do toho vraku. Třeba tam najdeme nějaké vybavení a pak se podíváme jestli nepůjde ještě opravit. No a pak se v případě nutnosti vydáme k Hataku. Souhlasíte? Pomalu jsem se začal co nejnepádněji plížit ke zničenému Alkeshy... V ruce jsem měl aktivovanou tyčovou zbraň pro případ napadení.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 EmptyMon Dec 27, 2010 3:41 pm

situace

Kolem vraku bylo dost zraněných luciánů
Většina umírala v hrozných bolestech
Nebyl tedy problém dojít do vraku...
Twdy k němu... ale jak dovnitř?
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Sponsored content





Návrat - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat
Návrat nahoru 
Strana 2 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Mimozemské mise-
Přejdi na: