Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návrat

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorZpráva
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 12:10 am

Tara Kal Doran

Nemohla spát a tak se toulala po lodi. Zašla také do poškozeného Alkeshe a od palivových šlánků si veme cihlu C4 kterou tam umístila pro všechny případy. Pak si všimla Kellyho tak se vydá zaním. Po chvíli jej dohoní.Lilith? Jdeš za goualdkou?? tak se taky kouknu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 12:35 am

Nějací jaffové vám ukázali cestu ke komnatám Lilith...
Před jejími dveřmi stáli lidské stráže, vpustili vás dovnitř
Komnata Lilith byla samozřejmě přepychové... samá krajka a samet a stříbrné ozdoby...
Lilith ležela na velké postely (asi dražší než celý hatak)

Lilith

Copak pro vás mohu udělat přátelé?
zeptala se a napila se ze stříbrného poháru, zdobeného kříštály...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 12:41 am

Thomas Kelly

Chvilku obdivuje to bohatství ale pak se vrátí do reality. No chtěl bych si promluvit o tom jak to přesně bude až projdeme portálem. Dojde k posteli a kecne si na ní. Chci jen říct že musíme projít všichni z této lodi. A to chvilku zabere. A navíc nejspíš tu není dost jídla a vody. Co my víme co bude na druhé straně. Pak se jí zahledí do očí. Co přesně čekáte od druhé strany? Dívá se dost tvrdě a přímě jelikož chce znát odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 5:08 pm

Tara Kal Doran

Vejde za Kelym a div neotevře pudu v údivu. Né že by od goualdů nebylá zvyklá na přepych a bohatství, ale tohle převyšovalo vše co do teď dokázala vidět nebo líp ukrást.Nebojte já nechci nic.Odvětí dost odměřeně.Jsem tu jen jako doprovod...taková rodičovská kontola víte...aby tady Kellyho nenapadla nějaká hloupost.Otočí se k ní zády a začne zkoumat jednu stříbrnou skříňku která jí přijde nějak povědomá.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 10:31 pm

Lilith

Ach ano... portál... tedy... nevíme jistě co tam najdeme... ale cokoliv je lepší než žít pod útlakem Luciánské aliance... Každopádně co vím je, že portál vede na planetu Antiků, kde měla být jakási jejich utopie. Texty jsou přirozeně více jak 100 000 000 let staré, ale když vezmete v úvahu, že přežil tenhle portál, tak proč ne to, co je na druhé straně. Beztak nemáme na výběr. Z planety se nedostanem a planeta sama je stěží obyvatelná... řekla jsem zvonivým hlasem.
Doufala jsem, že já a můj lid bysme tam mohli pokračovat v životě, který jsme žili před pádem Goa'uldských vládců soustavy...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 10:58 pm

Thomas Kelly

Zadívá se na Lilith. Jako myslíte zotročení populace, hraní na boha a tak? V tom případě to, ale dopadne stejně jako teď. Lidé vs. Goauldi. Já bych to spíš viděl tak, že vy odložíte své choutky po vládě a budeme spolupracovat jako do teď. Navíc, řeknu to takhle. Bezemě neaktivujete již nic Antického. Takže? Budeme i nadále spolupracovat? I když nás je méně ovládáme Antické technologie nejlépe. Natáhne se na tu její super postel a hlavu si položí na její nohy.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 11:05 pm

Tara Kal Doran

Něco si zafrflá pod nosem a dá se do soustavného prozkoumávání skříňky. Je ji odněkud povědomá a ona si nemůže vzpomenout odkud. Že bych jí někde ukradla a prodala jí to...nebo nějakému jinému goualdovi...nebo to znám z mládí...ale odkud??? Vezme šperkovnici do rukou a začne si jí prohlížet ještě více.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 11:08 pm

Lilith

Všiml jste si snad, že bych si hrála na boha a někoho zotročovala? Ano jsem královna svého lidu, ale to je tím, že s moudrostí staletí jsem nejmouřejší z nich. Proč myslíte, že v mé armádě jsou i lidé? Protože já věřím jim a oni zase mně... řekla...
Vypadala dost benevolentní... jiný goa'uld by Kellyho za jeho drzost pravděpodobně zabil...
Tary si příliš nevšímala, ta měla přesto pocit, že jí sleduje až moc pozorně...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 11:28 pm

Thomas Kelly

Usměje se na Lilith. Dobrá, dobrá... Omlouvám se. Co takhle večeři na můj... tvůj účet? Zasměje se a ještě víc se jí uvelebí na nohou. Pak se podívá na Taru a hned mu dojde o co jí jde. Taro? Pěkná skříňka že. Co takhle jí znárodnit? Ale myslím že si jí sebou nevezmeš. Na druhou stranu půjde jen to nutné. Nevíme jak dlouho bude portál aktivní. Domluví a podívá se na Lilith. Tak co dáme véču?
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 11:33 pm

Tara Kal Doran

Otočí se na Kellyho.Velmi pěkná a mám silný pocit, že už mýma rukama prošla. Zdá se mi povědomá...zatímco tobě už chybí jen kousek k dolu nekonečné rozkoše. Zsměje se při své poznámce o jeho novém uvelebování. Tahat to sebou nebudu...nemám to v čem odvézt...a večeře by bodla...tedy pokud ta pozvánka platila i pro mne....hrdličky. Poslední slovo sykne mezi zuby...jelikož se jí vůbec nelíbí jak se tu vyvaluje s goualdkou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 11:36 pm

Lilith

Moje nohy se bleskurychle otočily kolem Kellyho hrdla
Oči mi zažhnuly a spustila jsem goa'uldským hlasem...
Tak pozor pane Kelly... nezaměnujte mojí laskavost za slabost... Nenechám vám uražet mojí suverenitu! Takže se začněte chovat slušně, nebo vám jediným pohybem nohy zlomím vaz ! řekla jsem
Na Taru jsem namířila ozbrojenou ruku kdyby se o něco pokusila...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 11:42 pm

Tara Kal Doran

Uviděla celé to divadlo. Začala se z plných plic smát. Kelly ty jsi fakt idiot..a to korunovaný.Otočí se na Lilith.Co teď budeme se hrdině bít...zápasy v bahně?? Položte to...kdybych vás chtěla zabít mohla jsem to udělat už dávno...třeba teď mám v kapse dost trhaviny abych vyhodila do vzducho tohle patro, ale paktit se s váma je asi jediný způsob jak přežít...a já přežívám docela ráda.Položí skříňku a otočí se k odchodu. Těším se na tu večeři.Pronese falešně sladkým hlasem a odejde.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyTue Jan 04, 2011 11:52 pm

Thomas Kelly

To jsou ale nožky. Pomyslí si i když má její nohy kolem krku. Dobře Lilith. Uklidníme se a vyložíme své karty na stůl. Chci být spojenec a takhle ze mě uděláš maximálně předložku před krb. Takže smázneme to co se tu teď stalo a začneme znova. Pak se rukou dotkne její nohy a snaží se na ní použít chvat co se kdysi učil aby dostal její nohy ze svého krku a přitom mluví. Ale jestli chceš můžeme se prát. Ale ty prosím odlož tu hračku na ruce. Nemám jí rád. Zemřel jí jeden můj přítel z dávných dob.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyWed Jan 05, 2011 12:10 am

Lilith

Lehce jsem smíkla nohama a odhodila Kellyho na zem. Sklonila jsem ozbrojenou ruku dolů
Byla bych vděčná aby ste se mnou jednali se stejnou úctou jako já jednám s vámi, jasné?
řekla jsem velice nelibě...
Tihle lidé byli jiní, než jaké jsem znala, byli příliš arogantní...
Pokud budete mít hlad tak se ozvětě na 3 patře...a teď odejděte...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyWed Jan 05, 2011 9:55 am

Tara Kal Doran

Jejich další slova ani činy už nevnímá. Zimzí a vydá se na toulky hatakem. I když si to nechtěla připustit tak se jí něco na Lilith líbilo. Její nezakryté jednání, touha dostat to co chce a to všecko...čím dál víc ji připadalo, že tu ženu a všecko kolem ní odněkud zná. Ale odkud...její myšlenky jí zavedou až do jídelny. Několik Jaffů sedících u stolů se na ní podívá. Ona však bez ohlédnutí zamíří ke stolu s jídlem, kde si naloží, pak se posadí k prázdnému stolu a začne jíst.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyWed Jan 05, 2011 9:32 pm

Thomas Kelly

Kývne na Lilith mírně se ukloní a výjde z pokoje. Vydá se za Tarou do jídelny. Dojde tam sežene si jídlo a vydá se k ní. Tak Taro jaký máš dojem o Lilith po tomto rozhovoru? Sedne si k ní a pustí se do jídla. Při jídle uvažuje co bude asi tak dál. A jak ti chutná to jídlo? Není nejhorší. V Iráku jsem jedl horší. A to 1000x.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyWed Jan 05, 2011 9:50 pm

Tara Kal Doran

Mé pocity z ní? Smíšené...ale nebude to horší než s tebou. Pustí se do jídla.Nechápu co mělo znamenat to tvoje blbnutí. Víš, že si goualdi potrpí na úctu...a já kvůli tvým choutkám díru v hlavě nechci!!!A to jídlo ujde....jedla už jsem horší. Poc
vzdechne si.Ta skříňka tam u ní...přišla mi povědomá...ostatně i tahle Lilith je mi nějaká povědomá.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyWed Jan 05, 2011 10:59 pm

Situace

Uplynulo několik hodin...
Ozvalo se hlášení interkomu...
Všichni přitomní se shromáždí v hangáru... lidé z tau'ri se dostaví k portálu spolu se 7 batalionem evidentně to mluvil Restor...
Už byl čas...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyFri Jan 07, 2011 2:43 pm

Tara Kal Doran

Vyslechne hlášení z intercomu. Je čas Kelly a doufám, že po cestě přefikneš co nejméně Jaffů. Zasměje se a vydá se k portálu. Když tam dojde povzdechne si. TRak kdo podnikne cestu do neznáma jako první??
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyFri Jan 07, 2011 8:52 pm

Thomas Kelly

Zasměje se na Taru a dojde za ní k portálu s plným vybavením, s velkým batohem na zádech a dvěma bedýnkami v rukou. Tak jo lidi doufám že jste plně vybaveni, vyzbrojeni a najedeni. Je možné že tam bude zima... nebo teplo... a nebo budeme mrtví hned jak projdeme... Pak dojde k portálu a přejede po něm rukou a zavelí. Tak jo aktivujte tu věc... je na čase udělat krok.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyFri Jan 07, 2011 9:08 pm

Lilith

Stála jsem u otevřeného portálu a několik desítek jaffů a lidí už prošlo...
Když přišli ti dva usmála jsem se na ně. Opět jsem mluvila "lidsky"
Zrovna posílám vojáky, aby zjistili jak to tam vypadá...
Chcete vy a vaši lidé jít další? zeptala se Lilith...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 EmptyFri Jan 07, 2011 9:52 pm

Tara Kal Doran

Koukne na Lilith...chce jí něco odseknout ale prostě nemůže. Myslím, že pošleme Kellyho. A prošťouchne plně naloženého Kellyho portálem.No..Lilith..ráda bych se tak nějak omluvila za své chování... Jde vidět, že se dost přemáhá. Ale prostě neznám moc přátelských Goualdů...tak vám prostě nedokážu důvěřovat. Řekne a je na ní vidět, že je zmatená. Pak projde portálem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat - Stránka 7 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 7 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat
Návrat nahoru 
Strana 7 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Mimozemské mise-
Přejdi na: