Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návrat

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 11:36 am

Tara Kal Doran

Pfuu pakt s Goualdkou....skvělý. Z jejího hlasu přímo čpí zlost. Doufám, že máme fakt dobrý důvod paktováni se s ní.Vydá se s Timem tam kam mají jít.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 12:21 pm

Thomas Kelly

Najednou nás přenesli. Mírně zamrká a pak se rozhlédne. Tak jo, je to nejspíš Antické. Pomalu dojde k několika konzolím. Lehce se jedné dotkne a ta se aktivuje, ale když se dotkne té vedle zůstane mrtvá. Aha...ehm...že ano?! Aktivuji jen něco, ty další patří do muzea, nejspíš... Pak dojde až k tomu portálu. Takže víte kam to jako povede? Dotkne se potálu ale nečeká že by se něco stalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 12:30 pm

Jeden z lidských vojáků doprovodil Tima, Taru a dr. Richardse do místnosti s kruhy...
Pak se spolu s námi přenesl k portálu...

Restor

Moc toho nevíme, ale antikové o tom místě mluví jako o Utopii o ideálním místě pro život... Doufali jsme, že tam začneme novou éru pod vládou naší laskavé vládkyně Lilith... řekl jsem celkem vážně...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 1:16 pm

Tara Kal Doran

Přenesla se kruhy k zařízení. Kelly...doufám že máš opravdu dobrou výmluvu přoč se paktujeme s těmahle!!! Pak koukne na portál.Antické že??Pozorně přejede prsty po portálu. Pěkná práce..to by se dalo slušně střelit...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 1:21 pm

Restor na Tařinu poznámku jen zableskl očima...

Tim Meridin

Paráda ! vrhl jsem se k jedné konzoly a začal na ní okamžitě něco ťukat...
Několik dalších konzolí se aktivovalo
Paráda! Tohle je opravdu funkční antický terminál...
řekl jsem a párkrát do něj ťuknul... na obrazovce vyjela spousta informací...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 3:30 pm

Thomas Kelly

Podíval jsem se Tima jak už to aktivuje. No dokázal jsem jen dotekem aktivovat jednu konzoli. Ale další byla mrtvá. Ale jak na to tak koukám ty příjdeš a rozjedeš za pomoci tlačítek další. No tak zjisti o co přesně jde. Anticky jsem se totiž ještě neučil. Zasměje se a pak se obrátí k Taře. Nic se prodávat nebude. Je to jediná šance jak se zachránit! Řekl jsem přímo a pak došel k Timovi. Chceš s něčím pomoc? Něco aktivovat? Sednout si do nějakého křesla či něco takového?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 5:18 pm

Tim Meridin

No kdybyste to neaktivoval tak bych s tím neudělal nic... Ale když byla tahle aktivní, tak to nebyl takový problém... pointa je, že vůbec nemam tušení, co se tu píše... je to nějaký starý dialekt který opravdu neznám...
řekl jsem a opatrně zmáčkl další tlačítka...
Nic se ale nedělo...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 8:04 pm

Tara Kal Doran

Bla bla bla bla udělá na Kellyho pak přejde k oboum a koukne na konzole.Antické technoligie jí sice zajímají ale nikdy neviděla takový druh písma.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySat Jan 01, 2011 10:55 pm

Thomas Kelly

Došel jsem k jedné konzoli. Nevěděl jsem co dělám a začne mačkat jakési tlačítka. Sakra tak kdyby se něco zaplo, přeplo či roželo byl bych nadšen. K čemu mi je antický gen když s tím neumím pracovat. Zanadává si a pak kopne do jedné nefunkční konzole. Funguj mrcho! Pak jsem se podíval na portál. Je podobný bráně nebude mít také DHD?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 11:52 am

Restor

Udiveně jsem se díval, jak ti dva klauni mačkají tlačítka beze smyslu
Chtěl jsem zasáhnout a zastavit je, když v tu chvíli se na portálu rozsvítilo několik míst

Dr. Richardson

No desátník má pravdu, je to starý dialekt... ale veskrze tu není nic zajíavého...
Nějaké technické bláboly... pravda je, že to dokážu zapnout, ale nevypadá to, že takhle hračka má energii...
ozvalo se od jedné konzole...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 12:35 pm

Tara Kal Doran

Když to nemá šťávu tak jak to chcete rozjet??Koukne na ně trochu nechápavě, jelikož nechápe o co se tu právě snaží.Na cos mě tu Kelly vlastně chtěl??Zajímám se o antickou technologii, ale abych si věděla rady s tímhle tak bych jí musela přinejmenším studovat!Sehne se že si zaváže tkaničku a zpod trička jí vykoukne tetování v antiččtině. Než ho stihne kdokoli přešíst zase zmizí pod tričkem.Takže nevíme jak to zprovoznit ale víme že to nemá proud...docela pokrok ne?
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 10:16 pm

Thomas Kelly

Nemá energii? Chvilku přemýšlí a pak se podívá na Restora. Mohli bychom sem dostat energii z Hataku? Pochybuji že tu někde bude ukryté ZPM. Rozhlédne se a zahlédne Tařino tetování, ale mlčí. Pak se podívá na portál a kouká že se nám tam něco rosvítilo. Nepůjde to aktivovat stejně jako brána, ručně? Ještě si zmáčknul něco na jednom panelu těsně před portálem a pak zmáčknul tlačítko co bylo kousek vedle a vypadalo jako hlavní. No takže co teď? Kouknul jsem se na doktora a Tima. Docela jsem si přál aby tu bylo křeslo jako na Antarktidě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 10:22 pm

Restor

Obávám se, že Hatak má už takto energie málo... Stěží máme energii na operování základních systémů. Pochybuji, že by nám byla k něčemu platná
řekl Restor svým goa'uldským hlasem... Musíme vymyslet něco jiného...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 10:41 pm

Thomas Kelly

Chvilku přemýšlí a pak z něho vypadne. Co ta bouře? Nějaký bleskosvod a prásk máme šťávy na zničení planety ne? A nebo se můžeme začít modlit, pomačkat tlačítka a nebo se můžeme postřílet co jen chcete. Taro nějaký nápad? Zadívá se na ní a mlčí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 10:45 pm

Tim Meridin

Na tom něco bude...
Ta inizace v atmosféře se dá využít... třeba by se dala dostat energie sem... nebo nás to všechno zabije ... co myslíte doktore?
zeptal jsem se

dr. Richardson

Museli bysme modifikovat štíty hataku aby absorbovaly energii...


Tim Meridin / dr. Richardson

... a přizpůsovit energetické rozvody aby jí vedli sem !
dořekli oba najednou
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 10:51 pm

Tara Kal Doran

Nemám slov.Rozhodí rukama a poodejde stranou. Tyhle vědecký žvásty jí zrovna dvakrát nebaví. padá na ní únava, začíná mít hlad a pořád má silnou potřebu někomu rozbít držku.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 11:06 pm

Thomas Kelly

Podívá se na ty dva. No výborně hoši skvělej plán. Zadívá se na Restora a hlesne. Všichni co umí něco z toho co tihle pánové řekli ať se připraví pod jejich velení. Nemáme zrovna moc času a jde nám všem o život. Takže do práce. Pak jsem se zadíval na Tima a doktora. Takže s čím mám pomoc já? Něco přinést, zapojit, přeházet krystaly a nebo aktivovat další antické technologie? Docela mě totiž bavilo učit se a hrát si s technologiemi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 11:17 pm

Bylo to zmatené...
Přestavět štíty bylo kupodivu daleko obtížnější než se zdálo...
Nakonec přidala ruku k dílu i Lilith... jen díky ní e podařilo předělat štíty...
Vnitřní rozvod energie byla brnkačka, to zvládl Tim s Restorem...
Na Hatak padala noc, když bylo vše hotovo
Namodralá světélkující vrstva v atmosféře byla krásná...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 11:22 pm

Tara Kal Doran

Tara stála na vyvýšeném místečku a pozorovala onu světélkující vrstvu. Moc se jí to líbilo, ona totiž dokázala být i vlídná a přátelská když chtěla. Ale ona chtěla málokdy. Ruce má v kapsách. Spolupráce s tou goualdkou jí nenadchla ale její vztek už dokázal vyprchat.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 11:33 pm

Thomas Kelly

Výjde až za Tarou a postaví se vedle ní. Paráda co? Vím že ti je to proti srsti co tady děláme. Ale je to pro naše dobro. Nedostaneme se odtuď živí jestli neprojdeme tím portálem. [/b]Usměje se mile a pak se zadívá na oblohu. Pojď brzy to začne, musíme se připravit k tomu portálu. Otočí se k odchodu a hlesne. Jsem rád že jsi to aspoň ty celé přežila. Bude tě potřeba. Jsi cenný spojenec.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 11:42 pm

Tara Kal Doran

Poslouchá cojí Kelly říká.Já vím.Její hlas je neobvikle klidný a ehm ženský.Jenom je prostě nemám ráda...jsou to stvůry..sebetředné a nelidské...a prostě mi nesedí fakt že jedna z nich je v podstatě dobrá holka.Pak se na Kellyho otočí a usměje se.Dobrá.Dá mu přátelskou ránu do ramene.Isi dobrý chlap Kelly jen mě občas pěkně sereš.Zasměje se a vydá se s ním k portálu.Na jeho poznámku o cenném spojenci se opět zasměje.Já cenný spojenec?? Zlodějka a podvodnice...ale jsem ráda že si to myslíš. A taky jsme ráda žes to přežil..komu bych pak nadávala že. Vrátí se ta stará dobrá Tara a vykračuje směr portál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptySun Jan 02, 2011 11:52 pm

Tim

Energie se hromadá v kapacitátorech. Bohužel je v bufferech nějaká zpětovazební smyčka, která část energie odvádí ze primárních relé... Proto bude nabíjení trvat zhruba... 9hodin? zeptal jsem se

Dr. Richardson

Spíš 8 a půl... ale jinak je to přesné...
Osobně bych se šel vyspat...
řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptyMon Jan 03, 2011 12:17 am

Thomas Kelly

Dojde dolů a zachytí celé hlášení o nabití. Tak jo, dobrá práce, dejte si šlofíka já tu budu hlídat. Usměje se na ně a sedne si k jedné konzoli. Jen bych poprosil aby mi sem Lilith poslala něco k jídlu a k pití. Zasměje se a ještě dodá. A taky bych prosil nějaké oblečení. Už mám dost tohohle hadru na podlahu. Klidně to goauldské brnění jen né tohle. Zaprosí a začne si hrát se svojí zatkou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptyMon Jan 03, 2011 12:34 am

Situace

Lilith se ukázala jako opravdu pozorná hostitelka... vrátila všechny zbraně i vybavení lidem z tau'ri a přidělila jim pokoje. Nabídla jim vodu i jídlo a taky čisté šaty, které nosili její lidští vojáci. I přesto ale nechávala muže aby hlídali všechny lidé z tau'ri...
Opatrnosti nebylo nikdy dost... Většina jich šlo spát, ale přesto jen málokdo spal... Většina lidí spala takříkajíc s rukou na pistoli...
Přesto se pomalu nabíhela energie v kapacitátoru...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 EmptyTue Jan 04, 2011 12:00 am

Thomas Kelly

Sice měl hlídat napájení, ale jelikož byl dost utahaný tak chvilkama usínal. Po nějaké době se mu dostalo šatů. Přinesl je jeden muž, položil před něj a odešel. No jelikož tu zrovna nikdo nebyl nebo si to alespoň myslel vysvlékl se až do spoďárů a začal na sebe navlékat uniformu. Když se do ní konečně dostane, tak mu přinesou i zbraně a tak se řádně vyzbrojí. Následně se vydá do komnat Lilith, jelikož ho to dole přestává bavit. Chvilku bloudí po lodi když se přenese kruhy, ale pak zamíří do míst kde mají většinou Goauldi své komnaty. Heej Lilith?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrat - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat
Návrat nahoru 
Strana 6 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Mimozemské mise-
Přejdi na: