Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Návrat

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorZpráva
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyThu Dec 30, 2010 11:58 pm

Tara Kal Doran

Čekala potichounku skrčená v úkrytu. Nechtěla riskovat, že vyskočí přímo donáruče Jaff)m prohledávajícím loď. Takže jen napne uši a snaží se zachytit jakýkoli hluk. Zatky připravené namířené proti vchodu připravena zabít kohokoli kdo bejde dovnitř.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 12:03 am

Thomas Kelly

Podíval jsem se na Restora. A kdo je tvá paní? Jen tak zájmově? A jak se k vám mám chovat. Stříleli jste po mě! Po nás. Zabručí a projde dveřmi a kouká kde to je. Kam že to jdeme? A jsem si jistý že ta ochranka nebude zapotřebí. Jsme bezezbraně a máme sebou jen kuchaře který by mohl být nebezpečný. Zamručím a jdu tedy dál. Musím se zbavit těch Jaffů a bude klid.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 12:10 am

Restor vám pokynul dovnitř a za vámi se dveře zavřely...
Byly jste v místnosti s dlouhým stolem... za stolem seděla jediná žena...
Dlouhé zlaté vlasy měla stažené do velkého copu , šaty měla černé se zlatými ozdobami...
Všude po těle měla zlaté šperky...
Když vás uviděla jen se lehce usmála... zažhnuli jí oči
Vítejte na mé lodi, prosím posaďte se... řekla a pousmála se

V hangáru byl klid...
Jaffové hlídali loď ale dovnitř nikdo nešel...
Vypadalo to, že jaffové tu prostě jen tak postávají...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 12:16 am

Tara Kal Doran

Pomalu a velice potichu odsunula plech. Rozhlédla se po strojovně...nikde nikdo nebyl. Rukou pokynula členům SG-7, aby potichu vylezli a zůstali ve strojovně. Ona sama pak téměř neslyšně vykráčela ze strojovny a pomalu vykročila k vratům. Nenápadně a to opravdu nenápadně vykoukla do hangáru s připravenými zatkami a zkontrolovala kolik je v místnosti Jaffů a jak se jich neslyšně zbavit.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 2:55 am

Thomas Kelly

Sedne si vedle Goauldky, ale není to zrovna příjemné posezení jelikož ho do půlek tlaří Zatka. No přivítání je teď vcelku fajn, takže kde je háček? Podívá se na ní a pomyslel si. Nemít hada v hlavě je to kus ženský. Ehm takže co teď s námi máte v plánu? Nejspíš nás nenecháte jen tak v klidu jít. A další věc je, jaktože už nejsme postřílení? Zeptal jsem se vcelku slušně a podíval se na ostatní z mého týmu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:10 am

???

Ale ale... jsem zklamaná...
Slyšela jsem o vás tau'ri že jste mimořádně pohostinní lidé... no zřejmě to neplatí pro každého... Chápu ovše vaše předsudky...
řekla a dala si na vidličku malý kousek ryby a pomalu ho sežvýkala... Prosím nabídněte si... máme tu jídla z mnoha světů řekla
A nebojte se... kdybych si přála vaší smrt tak jsem mohla vaši loď zničit na orbitě planety... dodala
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:26 am

Thomas Kelly

Podívá se na jídlo a chviku váhá. Nuže dobrá. Myslím že horší už to nebude. Vzal jsem si kousek ryby z jejího talíře, taktéž na vidličku a snědl jí. Hmm... není to špatné. Ale pořád jste neřekla co s námi máte v plánu? Do toho boje se naše loď připletla náhodou. Víte kolik dobrých lidí bylo na Hammeru? Zadíval jsem se na ní a pak na ostatní. Každý muž a každá žena tam mohli mít rodinu. A teď jsou mrtví. Mluví tvrdě a zpříma. Jestli vám vadí, jak se chovám tak musíte pochopit že jsme se nesetkali zrovna v nejlepší dobu. Kdyby jste mě pozvala někdy na čaj, někam kde nebudete mít celou gardu fanatiků tak bych třeba i přijal. Domluví a dá si další kousek té ryby co měla i ona.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:30 am

???

No možná by vás zajímalo, že moji lidé zachránili 27 vašich před bouří...
Také to, že ani jedna z mých lodí neútočila na vaši bitevní loď... Luciánská aliance je ta se kterou vedu spor, proti Tau'ri nemám žádné spory...
řekla jsem
Popravdě jsem vás sem pozvala z prostého důvodu... chtěla bych vaší pomoc... řekla
S tím jejím goa'uldským hlasem to znělo přímo hrozivě....

Mezitín v hangáru

Loď zkutečně byla prázdná... nikdo z jaffů nešel dovnitř...
Venku stále ale čekalo více jak 20 jaffů a 2 statické kanony...
Rozhodně dost na zničení velé lodě...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 12:13 pm

Thomas Kelly

Vyvalí oči na tu ženskou. 27 lidí? Jestli je to doopravdy pravda tak v tom případě vám děkuji. Pak ovšem navrhne něco o pomoci tím jejím hlasem. Pomoc? Od nás? Záleží podle toho o co půjde. A ještě bych měl technickou žádost. Nemůžete přepnout prosím na normální hlas? Požádá a zase něco sní. Ehm.. a ještě jste se nám nepředstavila. Zadívá se jí do očí a čeká co řekne. Tohle je poprvé co si tu hraji na ukecanou bábu.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 1:30 pm

Tara Kal Doran

Zaleze zpět do lodi./Pfuuu člověk by čekal, že zmizí. 20 jaffů je dost. Začne uvažovat co udělat. Pak ji něco napadne. Vytáhne z kapsy cihlu C4 a část z ní uždíbne. Ušoulá z ní malou kuličku a tu pak umístí na elekroinstalaci ve vedlejší místnosti. Kulička je dost velká na slunou ránu která by měla přilákat Jaffy dovnitř ale né tak velká aby způsobyla nějak velké škody. pak se schová ve strojovně a odpálí C4.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 2:09 pm

???

Pokud vím, tak ve vaší kultuře je zdvořilé, aby se pánové představili první... ale k věci...
Jak jistě víte, tak nezbývá příliš mnoho goa'uldů s vlastní armádou... já jsem jedna z posledních... ty 3 hataky které jsem přivedla na tuto planetu byly poslední zbytky z ní...
Luciánská aliance mě však vypátrala dříve, než jsem stihla uskutečnit přípravy... bohužel již začala iontová bouře v atmosféře... to nám dává asi 7 hodin... potom všichni na povrchu této planety zemřeme...
řekla jsem
Jediná šance jak se odsud dostat je aktivovat portál

Výbuch uvnitř poškozené lodi nebyl tak dobrý nápad, jak si Tara myslela...
Loď se začala zaplavovat smrtící látkou z izolace...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 8:51 pm

Thomas Kelly

Usměje se a hlesne. Podplukovník Thomas Kelly a vy? A tím portálem doufám myslíte bránu ne? Optá se a dá si něco k pití a pak zakousne zvláštní ovoce. A co tato loď, ona není schopná letu? Slečno...? Zadívá se jí do očí a poposedne si aby ho zatka tolik netlačila. Doufám že to Tara zvládne v pohodě. Ale jestli tahle hadice mluví pravdu a Tara zaútočí tak jsme v háji. Zamyslí se a doufá že Tara neudělá žádnou blbost.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 9:51 pm

Lilith

Goa'uld zavřela oči a začala mluvit normálním hlasem
Jsem Lilith... a ne, tato loď není schopná letu... je příliš poškozená...
řekla a opět si nabrala na vidličku kousek ryby
A nemyslím bránu... na této planetě by měl být starý antický portál... nevím kam vede, ale momentálně nemáme možnost tuhle planetu opustit zhruba 720 let... Ionizovaná vrstva která je v atmosféře by zničila každou loď co se pokusí proletět.... řekla
V tu chvíli jí ale "zazvonila" goa'uldská telekoule...
Vypadá to, že vaše loď je poškozená... začal v z ní unikat smrtící plyn...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 10:06 pm

Thomas Kelly

Zadíval se na Lilith a vykřikne. Tara! Musíte tam okamžitě poslat záchraný tým. Na té lodi je ještě 5 lidí. Omlouváme se že jsme to zatajili, ale nevěděli jsme že jste přátelští Goauldi. Promiňte. Pak koukne na Tima. Běž. Řekni že nebezpečí hrozí jen v případě že někoho zastřelíme. Pak se mírně uklidní a zadívá se na Lilith. A teď k tomu antickému portálu. Řekl bych že bych vám mohl pomoci ho akivovat. Ale pod jednou podmínkou. Budeme spolupracovat a vrátíte nám zbraně. A myslím že teď už mohu ulevit své sedince. Zajede rukou do kalhot a vytáhne Zatku. Tak vyložil jsem své karty na stůl!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 10:39 pm

Lilith

Stiskla jsem tlačítko na svém náramku...
Nestarejte se, vše je zařízeno... usmála se Lilith

Mezitím v Hangáru

Bílé světlo pohltilo přeživší v alkeshi...
Ti se objevili ve velké místnosti, ve které bylo dalších 27 lidí z tau'ri

Lilith

Poslala jsem je k ostatním... řekla jsem
Řeknu vám jen tohle... pokud kdokoliv z vašich lidí zaútočí na mé muže, tak vás zabiju do posledního... Slyšela jsem o vás tau'ri, že jste schopni držet slovo, ale také, že jste zrádní když na to přijde... A narovinu, mám tu více jak 1000 lidí a téměř 500 jaffů... všichni jsou mi oddáni... kdybych si přála vaší smrt stačilo by mi lusknout prsty
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:11 pm

Thomas Kelly

Usměje se a hlesne. No tak jo, budeme spolupracovat. Ale vím minimálně o jednom z našich lidí, kterému se to nebude zamlouvat. Pak vstane. No a nyní když jsme pojedli je načase dát se do práce ne? Vydejte nám zpět naše zbraně a veškeré vybavení co se najde. Dál bych doporučoval vzít hodně zásob. Jestli se tedy chystáte projít. Zasměje se a podívá se na Tima. Time, jdeme do toho ne? Vypadáto že jiné šance nemáme... Následně se zpět otočí k Lilith. Takže můžem začít?
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:23 pm

Tara Kal Doran

Už chtěla zaútočit když jí pohltilo bílé světlo a ona se ocitla v místnosti. Prudce se otočila, aby se mohla bránit avšak v místnosti bylo jen spousta lidí z lodi.Co to má znamenat??Otočí se doleva a doprava. Pak schová zatky.Co tu děláte??A Co tu děláme my??
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:29 pm

Lilith

S tím hatek jsem tu nepřišála bezdůvodně... portál je opravdu nedaleko... půjde vás tam ale max. 5 a půjde s vámi Restor a několik mých vojáků. Dejme tomu že si chci být jistá, ano? řekla Lilith a usmála se

Tim

Nejprve bych rád viděl těch 27 zachráněných... měl jsem na palubě bratra a několik přátel...
Rád bych věděl, zda někdo z nich... přežil...
řekl jsem. Lilith přikývla...

V zadržovací oblasti

Na Taru se obrátil jeden z vojáků
Jsme v zadržovací oblasti, aspoň tak tomu říkají... Zatím si moc nestěžujem, zachánili nás před bouří a prozatím se k nám chovají slušně... na goa'uldy
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:33 pm

Thomas Kelly

Zadíval jsem se na Lilith. Moment. Mám podmínku. Půjdete s námi vy ne? Bude to lepší ne? Pro spolupráci. Pak jsem se podíval na Tima. Vezmi ještě Taru, třeba svého bratra a ještě někoho kdo rozumí antické technologii. Já jí umím jen aktivovat. Následně jsem se zadíval na Lilith. Takže půjdeme?
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:36 pm

Tara Kal Doran

Koukne na vojáka.Zadržovací oblast??Hodní goauldi?? Tak počkat... Otočí se. Chcete mi namluvit že tu máme partu přátelských ještěrek a já jsme zavřená?? Schová Zatku dojde ke dveřím a začne do nich kopat. Zatra....cená....smůla...Kelly mi nosí smůlu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:38 pm

Lilith

Nemyslím si to... zůstanu tady... a radila bych vám, abyste nezradili mojí důvěru... zabila bych vás bez váhání... sice mě moji poddaní milují pro mou dobrou vůly a laskavost, ale zradu nesnesu... řekla jsem...

Tim

Vyrazil jsem ven, Restor mě nasměroval k zadržovací cele...
Taro? Jsi tam? Pojď se mnou prosím rozhlédl jsem se po ostatních
dr. Richardsi? Vy prosím také... máme úkol od podplukovníka...
řekl jsem

Restor

Kývnul jsem na Kellyho
Vy prosím za mnou...
řekl jsem uctivě
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:42 pm

Tara Kal Doran

Vyskočí na Tima.Co to má kurva znamenat?? A co ti Jaffové kolem?? To jste si našli nové kamarády na intergalaktický fotbal? Zavrčí. Je z toho zmatená a to nemá ráda.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:46 pm

Tim

Ta goa'uldka co to tu vede je... jiná než ostatní zdá se... rozhodně to vypadá že nám nechce ublížit. Podplukovník si žádá vaši pomoc. Jedná se o nějaký antický portál... řekl jsem. Jeden z jaffů otevřel dveře do cely...
Další dva lidští vojáci se na nás podívali
Naše paní Lilith je mimořádně laskavá, zachránila nás ze spárů Kronose... nikdy nikomu neulížila, pokud k tomu neměla dobrý důvod... věřte mi... spustil jeden z nich
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptyFri Dec 31, 2010 11:49 pm

Thomas Kelly

Vzal jsem si svojí Zatku a vyrazil za Restorem. Hele vím že jsme nezačalo zrovna dobře ale to jsem neměl páru kdo vy jste. Následoval jsem ho prostě tam kam on šel, ale náhle mě napadlo. Ehm neměli by jste lepší ohoz pro vojáka? Řekněme že potrhaná kombinéza a tílko není nic moc. Zasmál jsem se a čeká.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 EmptySat Jan 01, 2011 12:02 am

Restor

Podívejte se... věrně sloužím naší královně, ale nemám žádnou radost ze spolupráce s vámi, myslím si, že je to chybam nedá se vám věřit... nejsem steward !
řekl jsem trochu ostřeji... Nebyl to hněv ani nenávist, spíš... antipatie...
Ale nebojte se, dokud bude moje královna chtít udržet spolupráci s vámi, nemáte se z mé strany čeho bát pane Kelly...
řekl Restor a vedl tě do místnosti s kruhy...
Odtamtud vás oba přenesl někam pryč...
Na první pohled si poznal antckou architekturu...
Bylo to impozantní... velká místnost se sloupy... několik starých konzolí...
A velká kruhová věc ve zdi, ne nepodobná hvězdné bráně, ale přesto odlišná...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Sponsored content





Návrat - Stránka 5 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrat   Návrat - Stránka 5 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrat
Návrat nahoru 
Strana 5 z 7Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Mimozemské mise-
Přejdi na: