Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První plavba ještěrky (O 3 dny později)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4
AutorZpráva
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 5:27 pm

Tara Kal Doran

Hologram? Och...jejda..Takže doveď mě ke Kruhům. Zkontroluje obě zatky které má, jednu svou druhou půjčenou od Kellyho a vydá se za hologramem ke kruhům.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 5:33 pm

Hologram

Význam slova "Kruhy" může mít více významů. Budu předpokládat, že se jedná o "transportní kruhy". Pokud je tomu tak tak mě následujte, pokud ne, specifikujte svůj dotaz lépe
řekla jsem a pomalu se vydala směrem ke kruhům. Arnelus se mezitím pustil do rozhovoru s Jaffou
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 5:41 pm

Tara Kal Doran

Jasně že jsou to transportní kruhy....co asi čekáš ty náno blbá!! Hvězdnou bránu... Vybouchne Tara, kterou neuvěřitelně štve, že nemůže ten hologram škrtit. Poklusem spolu s hologramem dojde až ke kruhům. Pak se postaví doprostřed, aktivuje zatky a připraví se. jsem připravená, teď je ten správný čas.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 6:02 pm

Hologram

Nikoliv. Leda byste narážela na tvar brány, který opravdu je kruhový... konstatovala jsem zřejmé... V tom už ale Tara mizela v kruzích...
Objevila se na palubě jednoho z Alkeshů... 2 jaffové kteří tam stály zrovna pozvedaly své zbrně aby jí zastřelily...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 6:09 pm

Tara Kal Doran

Nekradla loď poprvé, takže tak trochu čekala co bude. Jakmile se objevila uviděla dva jaffy, kteří pozvedali zbraně, aby jí zabili. Dva?! potíž, ale ne tak velká!Prudce se skloní a na každého namíří jednou zatkou a vystřelí. Jejím úmyslem je odstat je dříve, než vystřelí, aby o sobě nedala vědět. Avšak pokud se ji některého nepodaří trefit, tak skočí dopředu a vystřelí znovu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 6:30 pm

Oba dva jaffové padli na zem zasaženi Tařinou palbou. Vypadalo to, že víc jich kruhy nehlídá... Konstrukci Alkeshe Tara dobře znala, na peltak to byl kousek. Očekávala tam max. 3 jaffy...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 6:49 pm

Tara Kal Doran

Vypadala jinač. Nebyla to ta "hodná" Tara. Potom, co zasáhla oba jaffy přešla k nim a každého zasáhla ještě dvakrát, což způsobilo, že se vypařili. Pak rychlým krokem zamíří do řídící místnosti. Tam by neměla být víc než trojice jaffů. Jelikož se v Alkeshi vyzná, tak jí netrvá dlouho než se dostane do řídící mísnosti. Tak nakonec najde tři jaffy, ale moment překvapení jí dá dost času na to, aby pomocí Zatňaktelů vyřadila dva, avšak zbylého mine a ten se na ní rozběhne, jelikož nemá zbraň u sebe. Než stihne Tara vystřelit, vrazí do ní ta ohromná masa a vyrazí jí zatky z rukou. Pak jí schytí kolem krku a zveden jí do výšky. Tara, která je oproti jaffovy taková maličká nemá moc možností jak se z toho dostat, avšak pud sebezáchovy aktivovaný krityckým nedostatkem kyslíku způsobí, že se v jejím těle objeví neskutečná síla kterou použije na vražení ukazováčku do jaffova oka. Příval bolesti způsobí, že jaffa se zaúpěním pustí Taru a chytne se za oko. Tara prudce zalapá po dechu a levou rukou si promne krk. Pravou sebere jednu ze Zatek a zasáhne jaffu přímo do prsou. Několik desítek sekund jí trvá, než se rozdýchá a pak se postaví a ostatním jaffům udělá to co kolegům u kruhů. pak se posadí k ovládání. Byla neuvěřitelně šťastná...krade, bude pilotovat...konečně..po tak dlouhé době. Fakt, že skoro umřela jí to nemůže zkazit. Okamžitě uzavřela řídící místnost a poté vypustila ze zbytku lodi kyslík. To by mělo zajistit, že pokud je ještě nějaký jaffa na palubě-zemře. Pak využije toho, že ostatní lodě nic neví a zaútočí na nejbližší Alkesh. Zbraně zamíří na místo, kde by měla být řídící místnost.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 6:57 pm

Z Alkeshe vyšlehl nějaký paprsek... vypadalo to spíš jako asgardská technologie než jako goa'uldská... cílový alkesh vybuchl... ostatní lodě aktivovaly štíty... jeden z ha'taků se blížil k Tařinu Alkeshi... v tu chvíli ale schytal několik ran z Ještěrky... štíty selhaly a ha'tak se bezmocně vznášel vzduchem. Ostatní lodě zahájily palbu na ještěrku... ta palbu opětovala...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 7:03 pm

Tara Kal Doran

Nechápala co je to za mutanta, ale líbilo se jí to. Rozhodla se zbavit nejdříve prvního hataku a poté druhého, který pro ještěrku znamenal asi největší riziko. Zrychlila a zamířila proti druhému hataku. Znala tyto letouny velmi dobře. Začne pálit do míst, kde se nachází hlavní reaktor, tedy..kde by se nacházet měl. Nevěděla do jaké míry je ten hatak shodný s hataky co zná ona. Neustále kontroluje senzory,
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 7:32 pm

Druhý hatak vystřelil několikrát na Alkesh ve kterém byla Vala... Vypadalo to, že tyto divné zbraně jsou na všech lodích. ALe evidentně byly potuněné i štíty, neboť Alkesh zůstal v jednom kuse. Z Ještěrky vyletělo několik dronů a explodovaly ha'tak... zbylé lodě se stáhly... včetně poškozeného Ha'taku
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 7:37 pm

Tara Kal Doran

Sleduje jak zbylé lodě, jak se stáhnou pryč. Arnele! To bylo něco!! Musím říct, že byste se měl život konstrukcí lodí...nicméně tohle je taky nějak..jiné...no co. Potřebuju nasměrovat do hangáru... Oznámí Arlenovi a začne se přibližovat k ještěrce. Vypadá to, že Alkesh nemá žádné viditelné poškození.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 7:46 pm

Arnelus

Hangár 2 je prázdný, posílám souřadnice. Ale radši bysme měli fofrem zmizet i odsud než se objeví další. Vypadá to, že tahle galaxie šla hodně k šípku odsud zmizeli moji lidé řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 7:52 pm

Tara Kal Doran

Dobrá směřuji tam. Odpoví a zamíří do hangáru č. 2. po cestě mu odpoví. Všecky galaxie, které jste opustili šly pěkně k šípku. Bude to tím, že někde něco vytvoříte..pak si odletíte nebo se povznesete a necháte, aby byly vaše výtvory zotročené. Pak přejde na přistání. Netrvá to dlouho a Tara dosedne do hangáru. Jsem tu. Můžeme letět. Já ještě chvíli počkám, než se Alkesh zaplní kyslíkem. Odpoví tara a otevře venkovní dveře, aby se kyslík uvnitř lodi dostal do lodi a dopomohl podpoře života.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 8:02 pm

Arnelus

No těžko to můžete dávat za zlé zrovna mě... dejte mi aspoň nějakej kredit... sehnal jsem vám nejdrsnější bitevní loď co v mé době existovala a zajistil vám tak dostatek potravin... řekl jsem do vysílačky...
Jakmile byl Alkesh v hangáru skočil jsem opět do hyperprostoru...

Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 8:13 pm

Tara Kal Doran

Myslím Antiky všeobecně. A vy mezi antiky které znám jasně vedete...a to znám tři. Mezitím co Tara čeká skočí loď do hyperprostoru. Tara ještě chvíli čeká a pak opustí svůj nový Alkesh. Nyní se jí nějak moc nece uklízet, takže pokud uvnitř zbyli nějací mrtví jaffové tak je nechá tam. Rychlým krokem zamíří na můstek, kam se po chvíli dostane. To bylo jen tak tak. pronese s takovou dětskou radostí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 8:18 pm

Arnelus

No nemusíte se bát Taro že bych nějak zvlášt zlepšil průměr antiků... nebude to trvat dlouho a zmizím odsud taky... řekl jsem Taře když přišla na můstek... Vyladil jsem ty štíty, doufám... taky jsem zadal hologramu přeložit celou databázy do angličtiny... a předně jsem vypnul genové zabezpečení lodi... Slibte mi, že se postaráte o chlapce... řekl jsem jí...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 8:45 pm

Tara Kal Doran

Posadí se a koukne na Arnaela. Mluvíte, jako byste měl umřít. Koukne na něj kapku viděšeně. Nechystáte si něco udělat nebo tak? Možná jsem to nedala na jevo...ale jste mám vás ráda...zachránil jste mi život a jám mám lidi co toto dělají ráda. A nikdy jsem děti nehlídala..neumím to s nimi...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 9:00 pm

Arnelus

Podívejte se na to asi takhle... moje stázová komora byla poškozena... zdaleka nezastavila moje stárnutí tak jak bych rád... moje tkáně se začínají rozpadat a dost rychle. Do konce tohohle dne bude moje tělo neschopné udržet samo sebe naživu...
řekl jsem zcela vyrovnaným hlasem...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 9:12 pm

Tara Kal Doran

Tak každý musíme jednou umřít,že. Řekne s úsměvem, ale každý dokáže poznat, že je to jen přetvářka. Přetvářka, aby neukázala smutek nad tím, co se má stát. Chcete před koncem něco...splnit? Nebo po smrti. Zeptá se tak divně potichu...jako by to nebyla Tara ale někdo úplně jiný.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 9:37 pm

Arnelus

Rád bych byl po zbytek dne sám... musím si ještě promluvit naposledy se svými chlapci a mentálně se připravit. A nemusíte být smutná, doufám, že by to nemusel být konec... Pokud se mi povede se povznést dám pozor na to, aby ste se v pořádku dostali domů. Nemusím vám snad říkat, že by bylo pěkné zachránit team co jsme nechali na planetě, že?
řekl jsem a usmál se na Taru
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 9:52 pm

Tara Kal Doran

Já nesmutním. Řekne vzdorovitě, ale jde poznat, e to tak nemyslí. A kdyb ne..tak pozdravujte na druhé straně. Usměje se. Nevypadá z toho moc nadšená. Tak dobrá..dovolíte? Poletím zachránit ty ťulpasy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 10:14 pm

Arnelus

Tak si zkuste řízení, ale buďte opatrná na co myslíte... a nebojte se, kdyby byl problém tak vám pomůže hologram... a doktor Richarson má, jak jsem zjistil, rozsáhle znalosti antické technologie. A pan Meridin dokáže divy z hyperpohonem, pamatujte si to. Jinak jak jsem zjistil, máte skvělý team. Jsem opravdu rád, že jsem dostal šanci poznat naše potomky, myslím tím "lidstvo" a jsem na vás pyšný... řekl jsem a pomalu se vzdálil...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 EmptyFri Feb 11, 2011 10:25 pm

Tara Kal Doran

Mě bylo ctí poznat někoho jako jste vy. Vaše přítomnost mě donutila přestat smýšlet o Anticích jen jako o tvůrcích kvalitních a dobře prodejných technologii. Pokusím si to zapamatovat a nebojte..budu dávat pozor..i na vaše kluky. Usměje se a posadí se na křeslo. Loď je stále v hyperprostoru, tak pomyslí na to, že by mohli vyletět. Loď zareaguje okamžitě a oni se objeví na orbitě planety.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První plavba ještěrky (O 3 dny později)
Návrat nahoru 
Strana 4 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: