Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První plavba ještěrky (O 3 dny později)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyMon Feb 07, 2011 11:32 pm

Thomas Kelly

Ještě než dojde do zbrojnice zavolá za Tarou. Jo tak si tu zůstaň. A můžeš jít utěšovat pana Razora. Navrhne jí a pak konečně dojde do zbrojnice a následně do hangáru kde již je jak Evansová tak Tim. Ok... poletíme ve třech? Nebo mám ještě někoho zavolat? A chci vás upozornit. Můžete ještě odejít. Prakticky i když mám vyšší šarži tak tu záleží o přežití. Nerad bych vás do toho nutil. Jde tu o váš život Zadívá se na Evansovou a pomyslí si. Jen aby vydržely inerciální tlumiče.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyMon Feb 07, 2011 11:35 pm

Tara Kal Doran

Doufám, že tam přijdeš o nohu Kelly...aspoň o všecky 3!!! Já ti dám Razora. Zařve ještě za ním a posadí se na Arnaelovo místo. Je tu něco co bych měla dělat?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyMon Feb 07, 2011 11:53 pm

Arnelus

Vy nemáte Kellyho příliš ráda, že slečno Kal Doran? zeptal se Arnelus když Kelly zmizel v Jumperu. Na můstku už kromě nás dvou byl jen doktor Richardson...
Jinak netuším co byste tu chtěla dělat, tohle je loď, ne zábavný podnik... řekl Arnelus...
V tom začal opět pípat jeden ze senzorů...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyMon Feb 07, 2011 11:58 pm

Tara Kal Doran

Jeho otázka jí docela překvapí. Nemám ráda? Ale kdepak...popravdě...je to jediný kamarád kterého mám, ale kdybych s tím přestala tak by si na to zvykl. Víte jak by byl pak měký...a dělal by si naděje, že mě může sbalit. To by ohrozilo nejen jeho ale i mě. Mimojiné jsem prostě taková víte. Nemám ve zvyku každému jak úžasný je. Pohodlně se rozvalí v křesle. Víte myslela jsem spíše nějakou pomoc, ale nebudu vám to nabázet dvakrát. Pak se rozzáří kontrolka. Co to zas je?? Někdo další potřebuje zachránit?? Třeba Kelly? Řekne s jistou ironii v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 12:02 am

Arnelus

Blíží se k nám loď... hodím jí na obrazovku... řekl jsem
První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Thereplicatorship01lb9
Design mi nepřipadá povědomý... zkusím je zavolat... řekl jsem, ale všiml jsem si, že nám něco blokuje vysílání...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 12:04 am

Tara Kal Doran

Vypadá..divně...což je zlé, protože záporáci mají vždy divné lodě. Co budeme dělat mistře? Zazubí se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 9:41 am

Arnelus

Nevím, nezaznamenávám vysílání, loď nemá standartní rozložení... ale vypadá to, že je složena z velice malých bloků... jako skládačka... řekl jsem a pokračoval ve skenování lodi... Vypadá to, že nás zaměřují... řekl jsem a v tu chvíli proti nám už letělo několik projektilů... štít je ale zastavil...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 9:50 am

Tara Kal Doran

Z malých částí? Co mi to jen připomíná?! Zamyslí se. Pak jí to trkne. To musí být replikátoři. Já s nimi sice přímo nikdy nebojovala, ale Kelly se párkrát chlubil tím, jak je pomáhal zničit. Říkal, že jsou z malých bloků a jsou strašně přizpůsobiví a kdovíco ještě. Mistře...zničte tu loď! Vstane z křesla a rukou dramaticky ukáže na loď stejně jako Kapitán Pickard ve Star Trerku.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 9:53 am

Ještěrka zahájila palbu z energetických zbraní...
Všechny výstřely ale pohltil štít nepřátel... ještě chvíli po sobě obě lodi pálili, ale bez účinku... Stejně dobře po sobě mohly házet kameny...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 10:42 am

Tara Kal Doran

Nyní máme tři možnosti. 1. Prchnout odsut a vykašlat se na ty dole. 2. Zkusit tu loď zičit normálně. 3.Pokusit se jí zničit zevnitř. Mě osobně se líbí varianta č. 1. Zašklebí se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 10:47 am

Arnelus

Sice nevím co to znamená zničit normálně, ale souhlasím s ústupem, aspoń prozatím. Naše štíty jsou prorotyp který nebyl doteď nikdy testován v boji. Bojím se toho, že by mohly selhat... nebo vyčerpat příliš mnoho energie... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 5:02 pm

Tara Kal Doran

Prostě se táhněme a hotovo. Máchla rukama na to, že jí Arnelus nepochopil. Kelly a zbytek by měli být v relativním bezpečí. Tedy...dosti relativním.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 7:28 pm

Proběhlo ještě několik výstřelů a pak vaše loď zmizela v hyperprostoru... poslední co mohla Tara vidět na monitorech byly 3 lodě, které napadly replikátory... Během 30 ti vteřin se loď vrátila opět do normálního prostoru...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyTue Feb 08, 2011 9:28 pm

Tara Kal Doran

Pár výstřelů už nic nezměnilo a v posledních chvílích před skokem se o loď postarali ti..no lidé. Pak loď skočila ho hyperprostoru a pár chvil později vyskočila. Tara koukne na Arnela. Takže víme, že hyperpohon funguje...teď..o kolik jsme skočili?? Normálně by si to zjistila sama, ale na téhle lodi ji nic neoslouchalo.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyWed Feb 09, 2011 9:48 pm

Arnelus

Dostatečně daleko... na druhou stranu solárního systému... musím provést diagnostiky štítů než se pro ně budeme moci vrátit. Vy znáte toho Kellyho, budou v pořádku? Mě přijde trochu jako... kašpar... zeptal jsem se Tary..
doktor Richardson vyprschl smíchy...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyWed Feb 09, 2011 9:54 pm

Tara Kal Doran

To je slušná dálka. Zakýve uznale hlavou. Avšak otázka, která příjde ji dokonale dostane. Kelly? Jo je to kašpar...máte opravdu dobrý odhad. Usměje se. Kašpar je to nehorázný, ale je v něm něco...co mě nutí ho nezastřelit. Má velký cit pro spravedlnost a i když jde do všeho pohlavě, je to jen proto, protože chce zachránit všecky. Pokud bych měla někomu do rukou svěřit svůj život a mohl by to být kdokoli..tak Kelly by to nebyl. Ale z lidí co máme k dispozici má k takovému člověku nejblíže. Usměje se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyWed Feb 09, 2011 11:03 pm

Arnelus

Lehce jsem se usmál
Chápu, takže vy zakrýváte svoje pravé pocity pod lehkými inzultacemi a narážkami. Velice chytré... řekl jsem zcela seriozně
Richardson se stěží držel na židly...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyWed Feb 09, 2011 11:21 pm

Tara Kal Doran

Máte až nehezky dobrý čuch na lidi. Trošku jí to překvapilo. Nikdo si ještě nevšiml, že jí Kelly není tak úplně lhostejný, ale abyto nedala najevo...tím víc ho peskuje. Pak hodí na Richardsona pohled tak vražedný...že jestli nespadl z té židle smíchy, tak se z ní odplazí někam kde nepude vidět. Každý v SGC věděl, že Tara neváhala použít zbraň, hlavně pokud šlo o Zatku. Pokud se blbě vyspala a někdo jí popichoval, byla ho prostě schopná omráčit a jít dál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyWed Feb 09, 2011 11:50 pm

Richardson

Ehm já... jenom ... jenom jsem si uvědomil, že.. no.. že vlastně je na této lodi technoblábol* vedený přes technoblábol. A to je přeci tak komické...
řekl Richardson na svou obhajobu

* = asi tak tomu Tara rozumněla

Arnelus

No ačkoliv jste poměrně vyspělí, tak vaše psychologie není zase tak těžká k odhadnutí, nic ve zlém... řekl Arnelus a začal se hrabat v diagnostice štítů...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyThu Feb 10, 2011 12:23 am

Tara Kal Doran

Když viděla strach v jeho očích a slyšela ho i z jeho hlasu, byla spokojená a usmála se. To je pro mě dosti kritické, užívala sem si vždy svou tajemnost a teď je jí konec. Zavrtí hlavou. Tauri zas tak vyspělí nejsou. Přestavte si...mají lodě na kolečkách..říkají tomu auta...a jezdí to na nějaké svinstvo z mrtvých zvířat. Takže s vyspělostí bych to zrovna nepřeháněla. Zašklebí se na Arnela a začne si něco číst na konzoli kousek od sebe. Nevypadá to na nic zajímavého, jen diagnostika systémů.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyThu Feb 10, 2011 8:06 pm

Arnelus

No pan Meridin mi říkal něco o jakémsi "mitsubushii eclipse". Je to pro něj zřejmě velice zajímavé téma. Každej potřebuje koníčka... já sestavil nejlepší loď své doby a někdo zase rád řídí auto...
řekl jsem
V tu chvíli mi ale přišlo hlášení z diagnostiky...
No... vypadá to, že štíty fungují dobře... ale jejich spotřeba energie roste kvadraticky... to znamená, že čím déle jsou zatíženy palbou, tak tím více energie konzumují... to se musí vyladit, jinak bysme mohli vyčerpat energii rychle...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyThu Feb 10, 2011 11:15 pm

Tara Kal Doran

Taky jsem si pořídila to auto.Jmenuje se jako kůň a jeden desátník z SG-13 teď si ale nevzpomenu. Usmála se. To ano...já mám létání, kradení, lhaní..teda..to ne! Nahodí nevinný výraz. Spotřeba roste...je nějaká možnost, jak to upravit na konstatntní hodnotu? Jestli jo jak dlouho to potrvá ?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyFri Feb 11, 2011 5:08 pm

V tu samou chvíli, se před naší lodí demaskoval Alkesh... a další 2 alkeshe... a dvě lodě třídy Ha'tak...

Arnelus

Eh? Vypadá to, že máme společnost... řekl jsem. Na obrazovce se objevil jaffa...
Vzdejte se ve jménu svého nového boha - Hádese! Vaše loď bude zajata.
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyFri Feb 11, 2011 5:17 pm

Tara Kal Doran

Chce něco říct, když se na obrazovce objeví jaffa. Goauldi? Co to je ? Bezmyšlenkovitě se naklonila k obrazovce a zařvala. Oooo velký Hádes! Pak se otočila k Arnelovi. Má loď transportní paprsek nebo tak?? Pokud ano..pošlete mě na jeden z Alkeshů a já se pokusím způsobit v jejich řadách zmatek. Zkusil byste je zdržet, než tu loď ukořistím. Proti tolika najednou nemáme šanci, ale musím říct, že jsem dobrá pilotka..mohla bych zlikvidovat ty Alkeshe a vy byste zničil ty Hataky...to jsou ty velké vzadu .
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 EmptyFri Feb 11, 2011 5:24 pm

Arnelus

No můžu vás tam přenést kruhy... zkusím získat čas na optimalizaci štítů... hologram vás dovede ke kruhům. Zaměřím je na jednu z těch menších lodí... řekl jsem a aktivoval hologram... byl to ten samý, který byl i u mě doma

Hologram

Svůj dotaz můžete přednést ústně nebo ho zadat na klávesnici řekla jsem
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Sponsored content





První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První plavba ještěrky (O 3 dny později)
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: