Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První plavba ještěrky (O 3 dny později)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyThu Feb 03, 2011 12:04 am

Elias

Chvíli jsem se na ní díval... tak jako bych jí skenoval...
Elias... řekl jsem nakonec. Vypadala skoro děsivě... připomínala mi jednu postavu ze staré antické báje jménem Vetustas...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyThu Feb 03, 2011 12:14 am

Tara Kal Doran

Hmm hezké jméno. Kouká na něj. On na ni civím jako by měla 6 metrů 8 rukou a velké muší oči. Hele hochu?! Když na mě naposledy takhle civěl Kelly...to je ten mačo co je tu se mnou(nic proti raidy je to prostě Tara), tak doktorům trvalo pár týdnů než byl scchopen chůze a dodnes má noční můry. Takže jestli něco chceš nebo potřebuješ..řekni to...jen na mě neciv. Zakroutí hlavou a poškrábe se pod levým ňadrem, až se její poprsí lehce rozhoupe.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyThu Feb 03, 2011 12:19 am

Elias

Lehce jsem naklonil hlavu jako bych přemýšlel...
Co je to civět? zeptal jsem se a civěl dál
Můj drahý bratříček mezitím dohánel o kousek dál k šílenství pana Razora z IOA...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyThu Feb 03, 2011 12:26 am

Tara Kal Doran

No to je..dívat se na někoho tak, až je to nepřirozené...nepříjemné....prostě divné...prostě to co teď děláš. Promnula si rukou tvář. S dětmi jí to nikdy moc nešlo...prostě to s nimi neuměla...a už vůbec ne pokud žlo o děti mražené...mnohem mnohem starší než ona. Povíš mi něco..o..otci?? NEbo lodi..nebo..třeba sobě. pokusí se navázat konverzaci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyThu Feb 03, 2011 12:30 am

Elias

Musíte specifikovat svůj dotaz. Je tu moc informací zahrnujícíh otce, loď a mě řekl jsem vecně a stručně... možná jsem trávil moc času s výukovým programem... Bylo to znát docela...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyThu Feb 03, 2011 12:37 am

Tara Kal Doran

Se plácne do obličeje. Už mluvíš stejně jako ten hologram...není divu, že jsou antikové zvětšiny vymřelí...s takovýmhle chováním to ani jinak nejde. Koukne na Elia. Víš co..asi to necháme tak...když nad tím tak uvažuju, tak se víc informací o tobě dozvím z té konzole...bude to rychlejší, s méně otázkami a bez tvého pohledu. Pomalu se vydá bokem...neměla dost mentálních sil na pokec s hologramem z masa a kostí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyThu Feb 03, 2011 12:41 am

Elias

Pokud tím pojmem antikové narážíte na mojí rasu tak my máme k vymření daleko řekl jsem lehce citově zabarveněji. Skoro jsem zněl jako člověk... skoro... ale vypadalo to, že škody způsobené hologramem nejsou nevratné
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyFri Feb 04, 2011 12:46 pm

Tara Kal Doran

Tohle popichování se ji docela líbí. Ale...neříkej...ti co se nepovznesli, nebo nepomřeli v boji s wraithy pak odešli na Zemi, kde stejně dožily zbytek svých životů. A vzhledem k tomu, že povznesení antici se nevměšují do záležitostí nižších úrovní..lze je považovat za téměř vymřelé... Pousměje se. To z vás tří dělá takové...poslední z posledních... Zasměje se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyFri Feb 04, 2011 2:06 pm

Elias

No věřte tomu když chcete řekl jsem
Podíval jsem se na ní takovým pohledem že vím něco, co ona vědět nebude...
Pak jsem se otočil na patě a pomalu odcházel pryč

Mezitím na můstku

Arnelus začal na něčem pracovat...
Loď evidentně změnla kurz, neboť najednou vyskočila z hyperpohonu a na přední obrazovce se objevila planeta... z větší části pokryta souší, tak 15-20% pokryta vodou... několik změlých satelitů na orbitě... k lodi se blížili 3 malé lodě...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyFri Feb 04, 2011 2:13 pm

Tara Kal Doran

Koukala na odcházejícího Eliase. Tolik sebejistosti...ten kluk se mi líbí...kdyby jen nemluvil jako hologram. Usměje se a vydá se pomalu zpět na můstek, jelikož červené světílko zhaslo a hra se nerestartovala. To musela prověřit, proč se antický tetris po zmáčknutí tlačítka nerestartuje. Pomalýmy kroky se vydala na místo, kde by měl být můstek.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySat Feb 05, 2011 11:51 am

Thomas Kelly

Arnelus nějak předešel rozkaz letu k planetě, ale to nevadilo. Měl stejný plán. Ovšem jakmile se loď vynořila u planety mířili si to k nám nějaké lodě. Byli sice menší... ale co my víme co měli v plánu. Naše loď nemohla být poškozena, nemohli bychom jí jen tak opravit. Bylo na čase vydat rozkaz. Štíty na nejvyšší možnou úroveň, aktivujte zbraně k obraně a podsvětelné motory ať jsou připravené k úhybným manévrům. Pak se zahledí na Arneluse a ukáže na křeslo. Chcete se usadit a ukázat nám co tato loď dovede? A nebo si tam mám kecnout já a ukázat vám jací jsme my, vaši potomci trotlové na myšlení? Tiše doufá že si tam nyní sedne on. Sám totiž v křesle ještě neseděl, chybí mu praxe. Potom vydá ještě další příkaz. A pokuste se navázat spojení. Doufám že to s čím máme tu čest bude rozumět... a nebo aspoň že to bude mít uši. Pak čeká na to jak ostatní zareagují. Musíme se dát do pohybu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySat Feb 05, 2011 12:02 pm

Na obrazovce se objevil člověk... aspoň vypadal jako člověk. Trochu... měl kapánek rozdílné rysy ve tváři. Podle obrazu to vypadalo, že jejich lodě jsou značně primitivní. Podle skenů neměli štíty ani energetické zbraně a nebyly schopny hyperprostorového letu. Měly však množství raket a silné pancéřování.

Neznámý kapitán

Jsem kapitán Rakkiaz z Veleranské milice, sdělte důvod proč jste narušili náš hvězdný prostor nebo začneme střílet řekl kapitán docela tvrdě...
Nicméně to vypadalo na plané hrozby. Štíty lodě dokázaly bezesporu absorbovat desítky, ne-li stovky raket...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySat Feb 05, 2011 12:33 pm

Thomas Kelly

Postavil se před obrazovku a pronesl. Zdravím. Jsem podplukovník Kelly z planety Země, Mléčná dráha. Důvod je takový že jsme zachytili nouzové volání z tohoto sektoru. Náš národ má ve zvyku pomáhat kde může. Pak se pootočí k ostatním a hlesne. A taky máme ve zvyku podělat co můžeme. Chvilku se odmlčí a pak se otočí zpět k obrazovce. A střílet bych vám zrovna neradil. Přiletěli jsme v míru. Doufá že to ten cápek v té plechovce bude rozumět.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySat Feb 05, 2011 12:56 pm

kapitán Rakkiaz

Kapitán Rakkiaz vypnul obrazovku... senzory zachytily signál na planetu...
Za několik minut se ozval opět Rakkiaz
Pokud nám chcete pomoci přepojím vás na vrchní velení... řekl Rakkiaz nedůvěřivě
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySun Feb 06, 2011 12:11 am

Thomas Kelly

Na chvilku se odvrátí od obrazovky a uvažuje. Pomoci v něčem o čem nemáme ponětí. Nakonec zvolí zlatou střední cestu. Tedy okecávání a otázky.Vrátí se zpět před obrazovku a začne. Pomůžeme rádi. Ale jde nám o to že než se do něčeho pustíme rádi bychom věděli o co tu přesně půjde. Řekněme že máme dost bohaté zkušenosti co se týká problémů na různých planetách. Snaží se co nejvíce napodobovat v řečnění svého bývalého týmového kolegu, který nejspíše zemřel na Hammeru. Řečnění zatím nikdy nebylo jeho silnou stránkou, ale tady mluví s vojákem.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySun Feb 06, 2011 3:34 am

kapitán Rakkiaz

S naší situací vás seznámí velení, já nejsem ten, kdo by vám mohl říct víc... řekl a jeho obraz zmizel z obrazovky...
Chvíli na to se na obrazovce objevili 3 "lidé" - 2 muži a žena...
Žena promluvila

Jsme vrchní velení Velerenu. Odpovídáte na naše volání o pomoc? Pokud ano, jste vítáni. Měli jsme pramalou naději, že někdo dostatečně vyspělý vyslyší naše prosby a přiletí včas... řekla...
jeden z mužů pokračoval
Před 3mi dny se k naší planetě blížila neznámá loď. Několikrát jsme jí varovali, dokonce jsme vyslali několik varovných výstřelů, ale když nás ignorovala byli jsme nuceni ji sestřelit. Trosky dopadli někam do provincie Ha'og. Vojsko odvezlo trosky do blízké základny na výzkum. 6 hodin nato jsme s nimi ztratli kontakt... poslali jsme tam tým, aby zjisitl, co se děje, ale nikdo z nich se neozval. Vyslali jsme tedy 2 lodě aby to prošetřili, obě byly zničeny... Byly jsme nuceni celou oblast vybombardovat. Přesto jsme ztratili spojení s několika dalšími klíčovými body v této provincii. Naše senzory nejsou příliš vyspělé aby jsme zjistili co se tam děje... ale ať je to cokoliv tak se to šíří... potřeujeme nutně pomoc.
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySun Feb 06, 2011 7:31 pm

Tara Kal Doran

Pomalu dojde na můstek, a na obrazovce si všimne 3 lidí. Z jejich rozhovoru zaslechne pouze-", aby zjisitl, co se děje, ale nikdo z nich se neozval. Vyslali jsme tedy 2 lodě aby to prošetřili, obě byly zničeny... Byly jsme nuceni celou oblast vybombardovat. Přesto jsme ztratili spojení s několika dalšími klíčovými body v této provincii." 3 lidem na obrazovce zamávala. Zdravím. Ty Kelly...nezdá se ti, že je je to až prapodivně podobné osudu jistého utopického města? Co hodláme dělat hoši a slečno. Pronese s úsměvem ke kapitánce Evansové.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySun Feb 06, 2011 9:24 pm

Thomas Kelly

Podívá se na příchozí Taru mírně jí mávne a pak se obrátí na Arneluse. Prosím proskenujte tu danou oblast. Hned na to se otočí na obrazovku. Máte snímky té lodi co jste sestřelily? A pro jistotu nám dejte přesné souřadnice toho dopadu. Dál se pokuste Zabezpečit oblast ve které ještě máte spojení. Navrhoval bych vám vytvořit několik linií za sebou abychom věděli jestli TO postupuje. Pak se ještě otočí na Taru. Jestli to je ta věco co zničila to město. Tak jsme v pěkným kýblu! Vlastně, my ani ne... to ta planeta. Naše loď snad přečká.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySun Feb 06, 2011 9:56 pm

Zasažená oblast je v karanténě. Máme 127 bitevních křižníků hlídající kontinent. Takže snad se TO nedostane z kontinentu. řekl opět žena...
Mezitím jste zachytili tok dat. Byly to souřadnice a několik málo fotek...
Všechny v mimořádně malém rozlišení (jako tato: První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Replicatorship )
Skeny zasaženého místa neukazovaly nic zvláštního. Minimum známek života, ale přeci jen nějací přeživší...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySun Feb 06, 2011 11:30 pm

Thomas Kelly

Zahledí se na obrázek té lodi. Máme o ní nějaké informace? Otočí se na Arneluse a pak zase zpět. Zahledí se na senzory. Ehm. Arnelusi? Ty senzory ukazují i jejich lodě? Protože jestli ano. Tak je karanténa k ničemu. Je docela zmatený z toho co vidí. Vypadá to na další problémy. A to je teprve začátek jejich letu. Co příjde dál? Další banda Replikátorů? Nebo Wraith s goauldem v hlavě? Monstrózní stroje? No přestane nakonec vymýšlet blbosti. Nakonec se otočí na Arneluse. Začněte loď přesouvat k daným souřadnicím.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySun Feb 06, 2011 11:45 pm

Arnelus

Skeny ukazují jen oblast, ve které vypukly problémy... tedy tu vojenskou základnu... samozřejmě můžeme skenovat klidně celou planetu řekl Arnelus a rozšířil oblast. Ukázalo to desítky tisíc obyvatel po kontinentě ale směrem k vojenské základně byly dost prořídlé... samozřejmě i lodě byly plné lidí...
A chcete s lodí přistát nebo se jen vzášet nad oblastí?
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptySun Feb 06, 2011 11:56 pm

Tara Kal Doran

Dobrá..takže si to shrněme! Máme tu něco co nedokážeme identifikovat, haldy mrtvých a šíření onoho něčeho dál. Dost informací na to abychom vzali roha. Přeruší jejich debaty.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyMon Feb 07, 2011 11:02 pm

Thomas Kelly

Chvilku uvažuje a nakonec vydá rozkaz. Vznášejte se asi 3000 metrů nad tím místem a připravte tým. Vezmeme Jumper a zaletíme to tam. Otočí se na Taru a hlesne. A ty jdeš semnou. Třeba si tam najdeme nějaký suvenýry. Dodá a rozejde se ještě k Arnelusovi. Prosím postarejte se o loď a senzory skenujte co nejbedlivěji oblast. Dál ať je jeden z vašich synů v křesle, pro případ že mi dojdou drony v Jumperu. Pomalu se rozejde do hangáru. Snad bude cesta přístupná. Po cestě se podívá na Tima a Evansovou. Vás dva bych také požádal do týmu. Nevíme co nás čeká. Ještě než dojde do hangáru vejde do místnosti ze které udělali zbrojnici. Vezme si tam jednu P-90 a dva zásobníky. Zbytek výstroje má na sobě. Jen na sebe navlékne jednu z posledních vest a přidělá na ní P-90. Hned na to odkráčí do hangáru.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyMon Feb 07, 2011 11:10 pm

Tara Kal Doran

No to je ti podobné...jakmile se někde něco podělá, šoupnem tam Taru..však ona už to vyřeší. Ale to si jen myslíš, mě těch pár dní na planetě duchů stačilo...dolů to toho bordelu, chaosu a k té věci mě nedostaneš!!! Dala mu všemy možnými gesty najevo, že nesouhlasí. A nesnaž se mě nalákat na technologie..tihle jsou tak zaostalí, že jedině v muzeu bych dostala nějaký peníze za jejich technologie! Ne nepolezu na tu hvězdu smrti jen proto abych pomohla pár sedlákům. Zatvrzele odmítne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 EmptyMon Feb 07, 2011 11:20 pm

Evanesová jen potěškala svůj těžkej kulomet co měla opřenej přes rameno a pomalu se vydala do hangáru, ta ženská byla golem....

Tim Meridin

Snad víte co děláte podplukovníku... řekl jsem a také se vydal do hangáru... Arnelus se usadil v křesle, které Kelly upustil... Nevím jak u vás, ale u nás nenecháváme děti hrát si se zbraněmi...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Sponsored content





První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První plavba ještěrky (O 3 dny později)
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: