Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 První plavba ještěrky (O 3 dny později)

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 7:09 pm

Po návrahu teamu s Jumperem bylo dost součástek na opravdu lodě. Mistr Arnelus i prap. Meridin byly opravdoví experti na hyperpohon. Doktor Richardson zprovoznil syntetizátor, takže dokud byla energie tak byl dostatek potravin. ZPM se svými 27% mělo víc než dost energie na pohon lodi. Solární panely začaly velice pomalu nabíjet baterie lodi. Systémy podpory života dokázaly udržet kolem 50ti lidí maximálně, ale beztak vás zatím nebylo více. Většina systémů lodi byla ale v perfektním stavu a to i přesto, že loď byla mnoho tisíc let stará. Přesto měl Arnelus obavy. Nové štíty této lodi nebyly nikdy vyzkoušeny a Arnelus měl strach, že by mohli velice silně vyčerpat ZPM... přesto byla 3. den loď připravena startovat... Za poslední 3 dny také mnohokrát teamy pročesaly město, ale nenarazily na nic zajímavého... vypadalo to, že všechna ZPM ve městě byla vybitá...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 8:05 pm

Tara Kal Doran

Po tom co s Kellym dorazila zpět do hangáru, odešla do lodi a jednu z kajut si zabrala pro sebe. Dosytosti se nabažila sprchy a nerušeného, tedy pokud nepočítáme hluk z dokončovacích prací, spánku. Jakmile si toto dopřála, tak si nechala v syntetizátoru udělat nějaké to jídlo a po delším přemlouvání jednoho z vědců i pohodlné oblečení v její velikosti. V nových béžových kapsáčích a přiléhavém tričku se cítila mnohem lépe. Zbývající dny trávila otravováním Tima, koketováním s mužskou osádkou, prohlížením lodi a různými hloupostmi. 3 Den měla být loď připravena odstartovat, tak se doplazila na můstek, který nemohla dlouho najít. Pfuuu...tahle loď je obrovská...jak to vypadá s odletem pánové??
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 8:12 pm

Tim Meridin

A Taro... řekl jsem, když Tara vešla na můstek...
Jdete pozorovat start odsud? zeptal jsem se a podíval se na Arnela
On věděl co to znamená

Arnelus

Zdroj zapojem, inerciální tlumiče na maximu, subprostorové motory běží, podpora života v rámci mezí funguje... Všichni členové posádky na místě... zažíhám motory... řekl nadšeně. Evidentně se už dlouho těšil na to, až se jeho loď odlepí od země... Motory začaly pracovat...
Loď se pomalu začala zvedat ze země... vzlétla...
Město pod námi se začalo zmenšovat... pak kontinenty... a nakonec planeta... loď byla na orbitě...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 8:25 pm

Tara Kal Doran

Jistě...jinde je strašná nuda...a odsud se na to bude aspoň hezky koukat. Posadí se na nejbližší křeslo s nejlepším rozhledem. Pak sleduje se zájmem celý start lodi a když se dostanou na orbitu viditelně si oddechne. Super...konečně pryč z planety hrůzy...a vzhůru domů...tedy napadlo mě...když Lilith řekla, že nás to hodilo do různých dob...kdy vlastně jsme?? Zadívá se na Tima a Arnela s očekáváním plnohodnotné odpovědi.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 8:31 pm

Tim Meridin

Taky jsem nad tím uvažoval... ale nemáme jak to zjistit... neexistuje způsob jak určit "kdy" jsme... nemáme jak spojit historii této planety a naší... takže můžem být kdykoliv...
řekl jsem

Arnelus

Existuje jeden způsob jak to zjistit... můžeme se vydat do galaxie Pegassus...
řekl jsem a všichni ostatní na mě upřeli zrak. Pokud jsem slyšel správně, tak vaše expedice tam obývá Atlantis... tam můžeme zjistit něco víc... navrhl jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 8:40 pm

Tara Kal Doran

Povzdechne. Pak koukne na Arnela. Do pegasu? Na Atlantis? Jak daleko odsud, je Galaxie Pegasus?Koukne na Arnela. A ještě jedna otázka mě napadá. Milióny let vývoje a nevynalezli jste světelný meč a to je podivné. Zatváří se jakoby zamyšleně a pak se zasměje. Už mi z toho hrabe...doufám, že nejsme víc jak rok mimo...kde je vůbec Kelly?? Koukne na Tima.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 8:55 pm

Arnelus

Galaxe Pegassus? Je odsud 7 měsíců současnou nejvyžší rychlostí... řekl jsem trochu nejistě... byla to docela dlouhá doba. A navíc jsem si nebyl jist, zda máme na takovou dobu vůbec zásoby... existují 2 možnost - nacpeme celou posádku do stáze... nebo se pokusíme zprovoznit můj teoretický model mezigalaktického pohonu... to ovšem není tak snadné a navíc pro něj asi nebude dost energie... řekl jsem

Tim Meridin

podplukovník Kelly? Myslím že spí u sebe v kajutě... řekl jsem
Nebyl jsem si jist, ale zase tak moc mě to nezajímalo...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 9:01 pm

Tara Kal Doran

Nahodí Godzilla facepalm. Takže tu máme volbu Zdlouhavé cesty ve stavu mraženém, nebo rychlé cesty s možností, že nás to roztrhá na kousíčky. Varianta C by nebyla?? Povzdychne si. Nechám vědce dělat to co umí...a já...no..popravdě..je tu něco k čemu byste mě potřebovali. Koukne na oba s náznakem očekávání, že by se mohla konečně vytrhnout z tohoto stereotypu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySat Jan 29, 2011 9:28 pm

Kapitán Evanesová

Napadlo vás někoho, že bysme mohli navštívit nějaké planety? Možná získat nějaké zdroje nergie, nebo technologie? Přeci jen jsme dost daleko a pokud vím tak taky Arnelus má na lodi databázy planet, sice starou pár tisíc let ale přesto... zeptala jsem se

Tim Meridin

No nic ve zlém kapitáne, ale myslím, že o tom ve finále rozhodně podplukovík Kelly... je tu přeci jen nejvyžší hodnost... řekl jsem
Možná bysme měli vypracovat práci s možnostmi, které jsou před námi... řekl jsem...

Arnelus

No ve finále jich je dost...
Můžeme letět do Pegassu... můžeme zkoumat galaxii, můžeme se pokusit zprovoznit mezigalaktický pohon. Možností je mnoho. Mě k tomuto místu nic neváže... ale popravdě bych navrhoval výpravu na tuto planetu...
planeta se objevila na holoprojektoru...
Možná bych mohl díky ní zjistit aspoň trochu čas... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySun Jan 30, 2011 10:09 pm

Thomas Kelly

Během těch třech dnů se snažil poučit o Antické technologii a celkové funkčnosti lodi. Prakticky vůbec nespal, ale aspoň se něco naučil. Teď akorát zaspává ve své kajutě a ani start lodi ho neprobral. Probere se až po další hodině a zajde si do sprch. Musí se nechat že antikové dokázali kajuty v poslední době svého vývoje vybavovat špičkově. Po dlouhé sprše... první po té spoustě dní co opustili Hammer se oblékne do nově vyrobené uniformy. Spodek jsou kalhoty z pevnějšího materiálu béžové barvy a je tam hned několik speciálních kapes. Dvě na zatky které tam hned umístí a hned u nich se nachází pouzdra na antické zbraně které zabavil a umístil si je tam. Boty nějak neřeší jelikož chodby jsou uklizené. Na vrchní část těla si oblékne černé tílko a do pasu si uváže něco jako bundu (podobná těm co nosí na Atlantis jen bílá s modrým vzorem na ramenou). Ve vlastně navržené uniformě a s osobní výzbrojí se bosky vydá na můstek. Když tam dorazí podívá se na všechny a mírně se ukloní. Hluboce se omlouvám. Asi jsem po delší době usnul na víc jak 30 minut. Omluví se a po chvilce se zeptá. Takže co máme v plánech?
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySun Jan 30, 2011 10:28 pm

Tara Kal Doran

Byla zrovna v živé konverzaci s Timem na téma-Proč nevyužít znalostí o vyhraných zápasech při sázení a zbohatnutí, pokud tedy jsou v minulosti. Zrovna živě gestikulovala. Ale proč né Time? Mohli bychom být opravdu bohatí...a pak...bychom si koupili menší plaetku. Kelly určitě bude znát výsledky. Když tu se na můstku objeví Kelly. Hej Kelly podpoř mě. zrovna tu Timovi říkám, že pokud jsem dost v minulosti, můžem zbohatnout na těch vaších sportech. Jo a v plánech...dostat se na Atlantýdu. po cestě asi navštívíme pár planet...tak..Kelly..stůj při mě...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySun Jan 30, 2011 10:33 pm

Tim Meridin

A já ti říkám, že pokud jsme v minulosti, tak nesmíme narušovat časovou linii... Zvlášt ne takto triviálně... mohlo by to mít nedozírné následky, mohl oby to dokonce zničit celý vesmír... řekl jsem... Možná jsem to nebral tak vážně, protože můj otec byl vlastníkem Merdin oil corporation... ale o tom nemusel nikdo vědět...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySun Jan 30, 2011 11:13 pm

Thomas Kelly

Zadívá se na Taru a otevře pusu. Ty jdeš také jen po penězích. Ale jako taky bych bral nějaké přilepšení. Můj armádní plat není nic moc. Pak se ovšem ozve Tim a mele něco o zničení vesmíru a tak jen suše polkne a dojde k Taruš. Nakloní se k ní a zašeptá. Nějak to zařídíme. Ale jdeme půl na půl. Hned na to se vzdálí aby si Tim a ostatní něco nemysleli a konečně se začne zajímat o situaci. Navštívit nějaké planety mě vždycky baví. Občas se tam najde něco dobrého k pití, hezké ženy a technologie. A jestli nás to během té doby dovede na Atlantis proč by ne. Schválí plán a zadívá se na místa k obsluze. Potřebujete abych se někam usadil?
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptySun Jan 30, 2011 11:17 pm

Tara Kal Doran

Nemůžu za to, že ti dnes nikdo ve vesmíru za prosím a děkuju nic nedá. Na její tváři se objeví ďábelský úsměv. Tak. Já nebudu zaclánět. Vstane a odejde na procházku lodí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyTue Feb 01, 2011 3:43 pm

Loď pomalu pokračovala ve své nudné cestě... no pomalu... letěla asi 1.7x rychleji než kdy zvládla loď třídy X-304... Situace na můstku byla nudná... zbytek lodi ještě víc... 90% lodi bylo zapečetěno, aby stíhala neúplná podpora života. Kelly se stále nevyjádřil, jaké jsou rozkazy, takže loď mířila tam, kam jí tiše navigoval Arnelus...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyTue Feb 01, 2011 11:11 pm

Thomas Kelly

Dojde k pohodlnému kapitánskému křesílku uprostřed můstku a jestli mu tam někdo sedí tak ho okamžitě slušně vyhodí. Hned potom se podívá na Arneluse. Mistře Arnelusi mohl by jste mi ukázat naší polohu? Dál směr k Atlantis. A planety po cestě. Pokuď jsou ovšem na mapách. Mám chuť prozkoumat tuto část vesmíru. Pak čeká na hlášení a když tak kouká po všech antických věcičkách rovzpomene se na jednu věc. Centaur! Podle toho co víme by tu někde mohla být loď plná Antiků ne? Nemáte nějaké podrobnosti? Optá se a čeká na hlášení o pozici atd. Podle toho se hodlá rozhodnout co a jak.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyTue Feb 01, 2011 11:18 pm

Arnelus

mistře Arnele... ale to je jedno... řekl jsem a přejel rukou po konzoli...Ukázala se mapa...
My jsme zde... ukážu na galaxii a Pegassus je tedy... ukážu o 2 galaxie dál...
A od vypuštění Centaura uplynulo... 11 634 let... řekl jsem...
Jinak na přímém kurzu k Atlantis jsou stovky planet... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyTue Feb 01, 2011 11:34 pm

Tara Kal Doran

Se procházela lodí. Popravdě byla obrovská, což ji nyní nijak nevzrušovalo. Nudila se. A to ohromně. Nemohla pilotovat, krást nebylo co. Bloudila dlouho, až dorazila do jakési místnosti. Byla prázdná a tmaváa uprostřed stála konzole. Pomalu došla doprostřed a dotkla se konzole. Vypadalo to, že není třeba gen k jejímu spuštění, protože se rozsvítila.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyTue Feb 01, 2011 11:41 pm

Tara aktivovala nějakou nudnou konzoly... popravdě to byla konzole na pouliční hraní tetrisu...
Na můstku se ale rozsvítilo červené tlačítko... loď zachytila nouzové volání... a nebylo to daleko zdálo se... to tlačítko začalo svítit i u konzole u které byla Tara
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyTue Feb 01, 2011 11:49 pm

Tara Kal Doran

Začala hrát pouliční tetris. popravdě to bylo neuvěřitelně nudné ale ...lepší než nic. Pa kuviděla červené tlačítko. Žeby restart??? Pokrčí rameny a začne mačkat tlačítko. nejdřív jedenkrát, pak znovu a ještě jednou.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyWed Feb 02, 2011 12:57 am

Thomas Kelly

Najednou se nám rozblikala kontrolka. Byla to rudá... to znamená velevelký antický průser! Vyskočí proto ze své sedačky a začne e vyptávat o co jde. Kdosi řekne něco o nouzovém volání. Volání? V téhle prázdnotě? Kdo to je? Blesklo mu hlavou v tom okamžiku a došel k čudlíku. Jestli je to opravdu jen volání.... tak proč to nezmáčknout. Opatrně zmáčkne knoflík. Jestli se v zápetí ozve rána tak bude na jednu stranu Happy že nemusí mít dlohé proslovy před smrtí, ale nadruhou stranu se bbojí že si ho Tara najde tam ve světě mrtvol mezi Apophisem a Adriou a nakopemu prdel. No co osud je těžké měnit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyWed Feb 02, 2011 10:42 pm

Nic se nestalo... volání bylo automatické... uvádělo jen pozici. Bylo to asi 3 hodiny z kurzu, směrem k obydlené planetě... teda... před 10 000 lety byla obydlená. Databáze se o planetě zmiňovala jako o tropickém ráji bez vyžších forem života...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyWed Feb 02, 2011 11:41 pm

Thomas Kelly

Najednou tam na něho vyletělo spousty písmenek. Ovšem bylo to všechno Anticky. Jediné co pochopil bylo z menší mapky co se tu objevila. Byla tu tečka... modrá zančící naší loď. A pak rudá označující planetu s nějakým názvem a k tomu patřil veškerý ten popis. Otočil se tedy na Arnela a promluvil. Co se tu píše? Omluvte mojí nevzdělanost, ale anticky neumím ani písmeno. Asi řeknu Taře aby mě zaučila. Řekne svojí poslední myšlenku nahlas a je vcelku zvědavý co se tam píše.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyWed Feb 02, 2011 11:52 pm

Arnelus

Máme tu nouzové volání z planety... nebo z jejího okolí... řekl jsem a zobrazil planetu a její polohu vzhledem k našemu kurzu...

Elias

Bezcílně jsem bloumal chotbou, když v tom sem uviděl Taru...
Trochu jsem se lekl, ale pak šel blíž... přeci jen to byla nějaká mimozemšťanka...
Vypadalo to, že si hraje s konzolí
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) EmptyWed Feb 02, 2011 11:58 pm

Tara Kal Doran

Když se nic nestalo, tak se docela zahrála do tetrisu, ale pár špatných tahů způsobilo, že prohrála. Povzdechne si a pak se otočí. v uličce stojí jeden z antických chlapců a zírá na ní. Áaaaa ty jsi ten antický kluk že! Normálně bych dítě jako ty poslal spát, jenže jsi tak o 10 000 let starší než já...takže...jak ti říkají kluku. Přátelsky se na něj usměje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty
PříspěvekPředmět: Re: První plavba ještěrky (O 3 dny později)   První plavba ještěrky (O 3 dny později) Empty

Návrat nahoru Goto down
 
První plavba ještěrky (O 3 dny později)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: