Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Duchové minulosti

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 8:12 pm

Dveře se otevřely, pravda... ale nebylo to k ničemu...
Za dveřmi totiž stáli na hlídce 2 lidé... kapitán Evanesová a... podporučík Meridin...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 8:37 pm

Tara

Otevře dveře a za nimi uvidí ty lidi. Skvělý...fakt skvělý...je na týhle zatracený lodi ještě někdo se mnou? V očích měla takový zklamaný a naštvaný výraz. Vypadalo to, že s Arnelem asi do pryč neodletí. Otočila se na podpatku a posadila se. Budu si to pamatovat! A jednou...no..to je stejně jedno...
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptySun Mar 27, 2011 9:26 pm

Thomas Kelly

Zahleděl se na Evansovou a Meridina. Chvíli mu trvalo než promluvil, ale nakonec to zvládl: "Kapitáne, desátníku? Přejete si něco? Třeba jako pár kopanců od bývalých přátel?" Jeho hlas nebyl vůbec přívětivý, spíš naopak. Pomalu se rozešel k nim a mračil se. "To ani kytky k pohřbu nedostaneme?" Došel až k nim a přemýšlel co udělat. Evansovou sám nesejme. K tomu by potřeboval minimálně polovičku atomovky. Tim by už nebyl zas takový problém, ale nejspíš měl u sebe zbraň.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 12:03 am

kapitán Elisabeth Evanesová

Podívejte se podplukovníku... mám vás ráda, vážím si vás jako nadřízeného důstohníka, ale mám rozkazy od plukovníka... nechápu, proč se mu vzpíráte... nikdy jste neměl problémy s velením pokud vím, tak proč teď? řekla jsem

Podporučík Timothy Meridin

Podívejte se pane, pokud se máme dostat zpět na Zemi budeme potřebovat spolupracovat... a vám lidi na Arnelovi věří... ale pokud se budete bouřit proti nadřízeným, tak vás na Arnela nepustí... řekl jsem plukovníkovi, že jste dobrý člověk, i kapitán se za vás přimluvila...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 8:53 am

Tara

Ležíc odfrkne k těm dvoum. To je hezké..ale co tady pořád děláme? Nebo ten idiot nepochopil, že jsem byla trochu mimo...a že nepoprosil! Ataky že vztahoval ruce na dva kilometry něčeho, k čemu mám blízký vztah, jako by mu to patřilo?! A Kelly se mě jen rozhodl chránit. Prostě špatná shoda událostí. Jo a doufám, že jste se nezmínili, že pokud se na Arnela dostanu, tak mu s ním prostě uletím, to by mi pak komplikovalo situaci. Řekne s takovou dost silnou ironií a nevolí v hlase.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 5:42 pm

Thomas Kelly

Povzdechl si a vyslechl své dva kolegy. Rozhodl se nejdřívě odpovědět Evansové: "Lorne, byl dost arogantní v jednání okolo nás. Posunuli jsme se o nějaké dva roky. Byly v háji... a on po nás hned vyjede. Měl jsem to poslouchat? Kdybychom nezmizeli tak jsem byl plukovníkem dříve než on. Neměl by si právo vyskakovat. Ale to se bohužel nestalo. Navíc, Arnela pohání jen jedno ZPM nemáme dostatek energie. Nedovolím aby Arnelusovo dědictví padlo vědátorům na naší planetě a oni to rozebrali a zkoumali." Domluvil a sedl si na postel v cele. Sledoval co asi tak udělají. Rozhodně se nechtěl vzdát bez boje... ale co měl teď dělat.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 6:45 pm

Podporučík Meridin

Plukovník Lorne musel přesvědčovat velení několik týdnů, aby nás mohl hledat... vzal s sebou posádku dobrovolníků, ztratil několik dobrých mužů při našem hledání a když konečně uspěl, odvděčili jste se mu dost nehezky... Kromě toho na nabití generátorů Hammeru bylo potřeba 0.081% zbývající energie ze ZPM...
řekl jsem...

Kapitán Evanesová

Kromě toho technologie této lodi by mohla pomoci chránit zemi před Wraithy... dodala jsem
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 7:19 pm

Tara

Nic neříká. Ví, že mají pravdu, ale prostě si to nechtěla přiznat. Ou tak pardon...až příšte potkám mě cizího hlapa, který bude mluvit jako on, tak se budu chovat jinak. Kdo mohl sakra vědět, že nás hledají tak dlouho. A Než budu tam u vás odsouzena..můžete mi alespoň přinést z mé kajuty mou MP3? Pobyt zde bude docela na dlouho hádám.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyMon Mar 28, 2011 8:54 pm

Thomas Kelly

Zahleděl se na Tima a pronesl: "Jo... a můžeš mi říct jak jsem měl k sakru vědět, že to vezme tak málo energie? Navíc, on kdyby na nás šel lépe s tím svým tónem tak by taky bylo lépe. Myslí si teď že je boss, ale mohl to celé poddat lépe a dohodli by jsme se v klidu. Tak mu laskavě vyřiďte, ať si trhne. Klidně půjdu před soud. Lidé, které jsem ochraňoval žijí. Loď je zatím v pořádku. Můj úděl nejspíše skončil. Ale do vězení nepůjdu. To raději odejdu někam na jinou planetu a tam budu žít." Natáhl se na svojí postel a zadíval se na ně. Čekal jestli se mu to budou pokoušet vymluvit a nebo prstě odejdou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyTue Mar 29, 2011 8:25 pm

Tim Meridin

No copak neznáte celkovou kapacitu generátorů X-304ky?! Je to poměrně základní informace... a kromě toho vy jste si začal... je to náš nadřízený, měl jste s ním jednat uctivěji, je to dobrý člověk... každopádně vás žádám, abyste se vrátili do cely...
řekl jsem

Elisabeth Evanesová

A prosím učiňte tak po dobrém... nerada bych vám ublížila... mám vás celkem ráda, pane... řekla jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyThu Mar 31, 2011 8:59 pm

Thomas Kelly

Již se nějakou chvilku rozvaloval na postely. Chvíli se na ně díval jako na blázny a pak jen hlesl: "Jo... a jako brejle nepotřebujete? Já už ležím! A nebo si mám jako lehnout na Tařinu postel?" Jeho nálada se zase začala zhoršovat. Pak se ještě podíval na Tima a zavrčel: "Ne kapacitu X-304 neznám... o naše technologie jsem se nikdy zrovna nezajímal! A co že je nadřízený! Kolikrát už kdokoliv z SGC porušil pravidla..." Potom zavřel oči a snažil se soustředit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyThu Mar 31, 2011 10:39 pm

Tim Meridin

Vzdychnul jsem... Tohle nemá cenu... chováte se naprosto nepřiměřeně... řekl jsem... moje hodnocení podplukovníka se právě dostalo někam pod pod mrazu... Pak jsem se podíval na Taru... kterou (pokud už nebyla vevenitř) Evanesová šoupla dovnitř a dveře za nimi opět zavřela...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyThu Mar 31, 2011 11:23 pm

Tara

Tak jo..tohle vypadá na konec zábavných příběhů plných akce a zachrańování galaxie. Ach joo...ale ono se jim to ještě vrátí. Natáhl se rezignovaně na postel a otočila se na bok.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyFri Apr 01, 2011 3:11 pm

Thomas Kelly

Povzdechl si a otočil hlavu na Taru. "Máš nějaký plán? Nevypadá to s námi dobře... a ztrácíme přátele kde to jen jde. Že já se nezabil hned v té F-302. Měl bych teď pěkně klid." Začínal mít pořádně negativní myšlení. Vybavoval si nejhorší dny svého života. Připadal si teď prostě... odkopnutě... zahozený jako nepotřebný a zlomený nástroj. Už byl všem pouze na obtíž. Neměli pro něho využití.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyTue Apr 12, 2011 11:09 pm

Ráno moudřejší večera... tímto příslovím se plukovník Lorne řídil... proto počkal, do druhého dne... rozhodně to s Kellym vzali za špatný konec... oba dva měli včera nervy na dranc, nebylo se čemu divit. Proto se v klidu vyspal a dal tu samou možnost i Kellymu... druhý den dopoledne se vydal do cely, kde byli Kelly a Tara... společně s Evanesovou a dvěma mariňáky...

Lorne

Otevřel jsem dveře...
Podplukovíku Kelly? Hádám, že jsme to včera vzali za špatnej konec... oba dva toho máme za sebou dost... nabízím vám tedy svojí omluvu... tyhle hádky jsou hloupé, pokud se chceme dostat domů, musíme spolupracovat...co vy na to?
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyTue Apr 12, 2011 11:19 pm

Thomas Kelly

Ráno se probral již s čistou hlavou a rozespale se podíval na příchozí. Docela ho zaskočila omluva od Lorna, ale sám nad tím ještě přemýšlel. Asi neměl být tak dementní a měl to vzít v klidu. Bohužel si, ale zvykl, že velí on. No co, i on musel uznat svojí chybu, vstal a mírně se usmál se slovy: "Dobrá, plukovníku. Přiznávám, také jsem to přepískl na maximální úroveň. Asi jsem se nejdříve měl zeptat na stav na zemi a tak dál. Nejsme jediní kdo má zřejmě problémy." Pomalu k němu došel a nabídl mu ruku na smířenou.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyTue Apr 12, 2011 11:30 pm

Evan Lorne

Jo... asi jsme to oba přepískli... pravda je ta, že musíme tyhle 2 lodě dostat co nejrychleji k Atlantis... a otamtud poslat zprávu na Zemi... ačkoliv Zemi už neohrožují Goa'uldi ani Oriové, tak jí stále hrozí nebezpečí od Wraitů... řekl jsem...
Samozřejmě teď máme svoje starosti... díky vám, máme konečně energii a můžeme se odsud hnout... už jsem nastavil oboum lodím kurz k Atlantis...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyWed Apr 13, 2011 1:53 pm

Thomas Kelly

Přemýšlel nad tím co řekl Lorne. "Co nejrychlejí? Neměl by mít Arnelus výkonější Hyperpohon než naše pozemské X-304? I když, nevíme kolik by to vycuclo šťávy ze ZPM. A jinak, Wraitové se dokázali dostat na Zemi, či co? Neříkalo se, že na to nemají lodě?" Nejspíš za ty dva roky přišel o dost srandy. Jenže pro něho to byl mžik. Pomalu se pokusil vylízt ven z cely a rozhlédnout se po lodi. "Takže, nějaké rozkazy pro mě, šéfe?" usmál se na Lorna.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptySun Apr 17, 2011 8:55 pm

Tara

Poté co usla se jí zdalo pár snů. Když se probudila, tak si všimla, že js zde Lorne a baví se s kellym. Ona je však okázale ignorovala a tvářila se že spí.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptySun May 08, 2011 8:09 pm

Lorne

No neměli jsme zatím zcela čas prostudovat systémy vaší lodi... ale mezihvězdný motor na X-304 je založen na Asgardské technologii, která je zase založená na té antické... takže ty motory jsou si překvapivě podobné.... a co se týče Wraitů tak jejich občanská válka je bohužel u konce a jejich lodě se v Mléčné dráze objevily už několikrát. Pokud víme, tak svedli několik bitev s Jaffy, Asgardy a dokonce zaútočili i na Hebridan... Kromě toho jsme taky svedli velkou bitvu poblíž Jupiteru... Apollo, Sun Tzu, Hammer, Hammond a Victory svedli bitvu se 7mi mateřskými loděmi Wraithů... popravdě Hammond do dostal docela ošklivě... Victory šla do bitvy rovnou z výrobní linky... přišli jsme tam o dost dobrých lidí ukončil jsem svůj monolog...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyWed May 18, 2011 9:40 am

Tara

V tu chvíli vstane a změří si Lorneho. Pak si dá ruce vbok a usměje se. Dobrá tedy. Koukám, že po dobu naší nepřítomnosti se děla pěkná svinstva. Přeskočím sáhodlouhé proslovy o tom, že to jen poukazuje na to, jak nepostradalení jsme a vrhnu se na další věci. Nejspíš jsme nezačali přátelsky, ale pochopte nás trošku. Kelly mi způsobil totální amnésii a na to, že jsme vás přišli zachránit jste se nechovali zrovna nejlépe! Pokývá hlavou, jakože to všichni přepískli, dokonce i ona. Teď si musíme pomáhat, tak se dohodneme. Já si odsud vezmu svou MP3 a mé zbraně. Pak mě přenesete na Arnela, přeci jen jsem ho od jeho předchozího majitele dostala spolu s jeho syny na starost a tak mám určitou odpovědnost chápete. A taky tak považuju tu loď trochu za svůj majetek, takže co vy na to? My potřebujem vaši pomoc na vytěžení maxima z Arnela a vy budete potřebovat ochranu a Zemi by se Arnelus hodil.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptySat Dec 31, 2011 8:22 pm

Lorne

Jistěže musíme spolupracovat, jinak se nedostanem k zemi nikdy. Máme na Hammeru nový pohon, který jsme vyvinuli společně s Asgardy. Měl by nás dostat k Atlantis za 14 dní. Problém je, že ho nedokážeme replikovat. Jediná možnost by tedy byla zaparkovat Hammer ve vaší lodi a motor rozmontovat a pak smontovat a zapojit. To bude trvat několik dní... takže pokud vše půjde jak má budeme za 20 dní na Atlantis a za další 4 dny na Zemi. Problém je, že motor potřebuje ZPM aby fungoval... teď chápete proč potřebujeme vaší loď? řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyThu Mar 22, 2012 3:20 pm

Tara

Koukne na Lorna. Hmm..zní to rozumně...a dostane nás to domů, mám jednu...jednu jedinou podmínku! Zakouká se Lornemu do očí a popojde blíž. Majitel téhle lodi mi jí svěřil spolu se svými syny. Požádal mě, abych se o ně a o loď postarala. Jediné co tedy chcu je velení na Arnelu! Arnelus poletí na Atlantis dle vašich rozkazů, ale řídit jí z křesla Antiků budu já. Sice tu není důvod, proč by jste to měli plnit, ale na druhou stranu v zájmu férové hry... Usměje se a nabídne mu ruku na důkaz dohody.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyThu Mar 22, 2012 6:40 pm

Lorne

Chvíli přemýšlel a pak vzdychl. Podívejte se, nemůžu vám nic slíbit... než se dostaneme na Atlantis, tak se s tím smířit můžu, ale pak to asi převezme IOA. A pokud to chápu, tak jste si s panem Razorem nepadli právě do oka... eřkl jsem ještě, aby bylo jasné, že to asi bude problém. Prozatím ale proti tomu nic nemám, znáte tu loď lépe než my... dodal jsem ještě
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 EmptyThu Mar 22, 2012 7:36 pm

Tara

Chvíli se dívá na Lornea a mlčí, což bylo neobvyklé, pak suše odpoví. Domluveno...to vaše IOA či co to je, bych sice označila za bandu byrokratů, kteří na vše najdou právní řád, ale to je jedno. Popošla dále od Lornea a rozmáchla rukama. Tak se tedy vraťme na Arnela, abychom vám mohli otevřít zadní vrátka. Ukáže směrem, kterým sem přišli (už si nepamatuju jak sme sem dorazili)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Duchové minulosti - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Duchové minulosti
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: