Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Duchové minulosti

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:25 pm

Thomas Kelly

Zahleděl se nechápavě na Lorna. Chvíli mlčel a nevěděl co říci. Avšak nakonec z něho vypadlo: "Cože? To spíš vy nám ne? Byly jsme svědky skoro totálního zničení Hammeru. A navíc... vy nemáte být velitelem Hammeru. Pomalu jeho úsměv přecházel do zamračeného pohledu. "A nevím co je na desátnikovi tak překvapující. Zachránil se společně s námi," pronesl a podíval se na muže kteří na ně stále mířili. "Co takhle složit zbraně? Už víte kdo jsme... tak proč tu tím máváte?" Začínal být dopálený a vůbec se mu to nelíbilo. Teď se cítil asi jako Tara po nárazu do hlavy.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:28 pm

Evan Lorne

Podívejte se PODplukovníku... 21 mužů obětovalo svoje životy abych vás našel... takže mi prosím hezky řeknetě, kde jste se tu vzal a co jste dělal poslední 2 roky a 7 měsíců... to je totiž doba, po kterou jste vy a mnoho dalších prohlášení za MIA... řekl jsem
A co se desátníka Meridina týče byl prohlášen za KIA... a myslím, že je tu někdo, kdo bude rád, že to není pravda...

Tim Meridin

Alex? On je tady? vyhrkl jsem najednou
Lorne jen kývl...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:37 pm

Thomas Kelly

Otevřel hubu dokořán a nechápavě koukal na Lorna. Po chvilce si to nějak asi přebral jelikož začal mluvit: "2 roky a 7 měsíců? To je blbost... Hammer byl napaden před pár dny. Pak jsme prošli portá..." zastavil se uprostřed věty. Teď mu něco docvaklo. No ano! Portál! Otočil se na Tima a promluvil: "Vím že určitě chceš vidět Alexe... kdo to vlastně je? Ale nejdřív mi potvrď jestli si tu věc myslím správně. Ten portál, nás vyšoupl jinak než Lilith. Vem si jak ty záznamy neseděli. Není možnost... že nás to posunulo o tolik let?" Vyslovil svojí pošahanou teorii a otočil se na Lorna aby si něco ověřil: "Plukovníku, když jsme zmizeli kde se zrovna nacházela tato loď? To co víme my tak byla vážně poškozena Hataky a nás musela transportovat na jednu planetu. Sedí to?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyMon Mar 21, 2011 11:48 pm

Evan Lorne

Ano, USS Hammer byl vážně poškozen v bitvě s několika Ha'taky... nakonec se po skoro 2 měsících dovlekl k nejbližší bráně a kontaktoval Zemi... přes 71 členů posádky bylo zabito, nebo prohlášeno za nezvěstné... po dalších 12ti dnech se vrátil k planetě a prozkoumal jí, našel 12 živých lidí, kteří přežili bouři v jeskyním systému. Všichni byli na hranici smrti podvyživením... našli také 27 pozůstatků... a co bylo nejdivnější, našli také prázdnou základnu Goa'uldů se stopami toho, že v ní byli lidé... a proto velitelství SGC poslalo Hammer pátrat po ostatních... naši vědci zjistili nouzové volání z této galaxie... bylo lidské a podle všeho se vysílalo už mnoho desítek let... řekl jsem

Tim Meridin

Ano, zachytil jsem nouzový signál, který vycházel z té planety antiků... zřejmě ho vysílala Lilith nebo někdo z jejích jaffů... měl jsem to tušit... jinak Alex Meridin je můj mladší bratr... i když pokud jsme opravdu 31 měsíců v budoucnosti tak jsme prakticky stejně staří... řekl jsem

Evan Lorne

OK... nemám nejmenší tušení, kdo je Lilith... ale chci hlášení... kompletní... řekl jsem....
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 12:05 am

Thomas Kelly

Byl to pro něho vcelku zajímavý příběh. Konečně na něco kápnul aniž by mu někdo radil. Ovšem jakmile se Lorne zeptal na hlášení nahodil tam facepalm. "A nechcete nás vzít aspoň do zasedačky? Jako... on je to dost dlouhý příběh a říkat to tady v hangáru... to není zrovna pohodlné. Dal bych si hrozně rád kakao!" Pronesl a automaticky se vydal k východu z hangáru. Chtěl si sednout a mít klídek. Ovšem ještě mezi tím zavolal na Tima: "Desátníku Meridine... máte rozchod. Běžte se pozdravit se svým bratrem a pozdravujte ho odemě." Mávl rukou a už už chtěl otvírat dveře do chodby. Snad ho nebude chtít nějaký nepoctivý parchant z armády US Army zastavit.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 12:30 am

Evan Lorne

Podplukovníku... hledáme vás několik měsíců a ztratil jsem přes 20 lidí... došla nám energie a máme minimální podporu života... a vy byste si dal kakao?! řekl jsem dost rozlobeně... bežte desátníku... dodal jsem... a hádám, že tohle bude Tara... z vašeho teamu... no nic... chci vědět kolik vás přežilo, jak jste se dostali jumperem tak daleko... chci vědět všechno a hned, to je rozkaz...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 9:07 am

Tara

Celou dobu poslouchala. Pak jen zmateně přikývla. No oní tvrdí, že jsem Tara. Já si totiž nepamatuji nic. Nic až na to, že tam někde venku mám dvoukilometrový prototyp antické lodi s dvěmi antiky na palubě. Další věc vám řekne tady Tom. ukáže na Tima.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyTue Mar 22, 2011 11:16 pm

Thomas Kelly

Povzdechl si a otočil se na Lorna. Sedl si na rampu od Jumperu a vyslechl to co říkala Tara. Řekla zlomkovou informaci. Takže si odkašlal a spustil: "Začnu takto, Jumperem jsme sem nepřicestovali. Nedaleko od této pozice je nejnovější loď Antiků, jménem Arnelus. Do dnešního dne jsem tam byl velitelem. A teď k počátku. Po přesunu na planetu jsme byly nuceni se spojit s Goauldkou Lilith a díky její pomoci uprchnout přes Antický portál do jiné galaxie abychom se zachránili před nějakou vlnou. Po průchodu tam... jsme se zřejmě posunuli o nějaké ty roky dopředu. Lilith která šla původně za námi tam již byla, ale na pokraji smrti se spojila s tvorem a uzavřela ho se sebou v sarkofágu. Ten tvor dokázal ničit antiky co tam žily. Postupem jsme našli ZPM a pak oživili 3 poslední antiky. Arneluse, stavitele naší lodě a jeho dva mladé syny. Odletěli jsme z planety a následně se Arnelus povznesl. Hned naší první planetou, kterou jsme navštívily byla planeta plná našich starých známých... Replikátorů z mléčné dráhy. A našli jsme kopie Doktora McKaye a Johna Shapperda. Následně jsme zmizeli a zamířili k jiné planetě. Tam Tara utržela zranění které jsem jí způsobil já kvuli neschopnosti pilotovat Jumper a ztratila paměť. A krátce předtím než jsme objevili tuto loď jsme se utkali s několikati Hataky. Takže toto je ve zkratce náš příběh." Domluvil a oddechl si. Nyní čekal co vypadne z Lorna.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyWed Mar 23, 2011 12:17 am

Evan Lorne

Fajn, nechápu ani polovinu toho, co jste mi tu řekl, ale pokud tu máte loď tak nám aspoň doplníte energii... a pak? Vyrazím zpět domů... řekl jsem...
Lorn můstku... ať vás desátník Meridin navede na kurz k jejich lodi, veškerou enrgii do podsvětelného pohonu...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 12:21 am

Thomas Kelly

Jakmile zaslechl něco o doplňování energie tomuto vraku zamračil se. "Slyšel jsem dobře? Vy nám chcete vzít ještě nějakou šťávu. Asi jste nepochopil co je to za loď. Má přes 2 kilometry, tuto loď by sfoukla jako nic, ale má obrovský výdej energie. Navíc při naších střetech teprve zajíždíme. Co vím tak je to prototyp. Nemůžeme riskovat, že příjdeme o energii. Ani kvuli této lodi. Můžeme se vaší loď pokusit nějak připoutat k Arnelovi, ale nemůžete po mě chtít abychom obětovali nejvyspělejší loď." Domluvil a stále se mračil, nebylo mu příjemné, že tu musí rozhodovat za všechny na Arnelovi, ale podle hodnoti byl jejich velitel, musel jim zachránit zadky. Navíc taky toho dost dlužil potomkům Arnelovým. Takže nemůže tu loď opustit!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 12:52 am

Evan Lorne

Podívejte se podplukovníku... až budu zvědavý na váš názor zeptám se na něj... řekl jsem... mezitím se Hammer pomalu začal přesouvat troskami... A podívejte se, vaše loď mě v tuhle chvíli vůbec nezajímá... mám svoje rozkazy a budu se jimi řídit...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 9:14 am

Tara Kal Doran


Když uslyšela, že chcou vycucat šťávu z Arnela, tak jí to prostě přišlo v tu chvíli vhodné. Prudce přiskočí k Lorneovi, vytáhne jeho pistoli a sama neví jak to udělá, tak mu jí vrazí pod bradu. Neví sama co to di ní vjelo, ale neměla v plánu přijít o Arnela. V tuto chvíli jsme to my, kdo vám zachraňuje zadky, takže by vás náš názor měl zajímat. Arnela neobětuji kvůli vaší pozemské tuctové a poškozené lodi. Takže buď budete poslouchat co tady Kelly říká...nebo prostě odletíme a vy si dělejte co chcete. Z toho, co vím tak nepatřím do armády takže ty faše tentononc na mě neplatí. Zatváří se výhružně. každý ví, jak v tuto chvíli nejspíš podělala celou situaci.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 2:37 pm

Evan Lorn

Najednou se semlelo víc věcí najednou...
Opravdu si myslím, že by vás to zajímat mělo...
Taru něco rejplo do žeber a uviděla, že plukovník na ní míří zat'nik'atelem
A nikdo nechce "vaší" loď zničit, potřebujem jen nahodit generátory...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 5:21 pm

Thomas Kelly

Opravdu se tu semlelo několik věcí. Jakmile uviděl co Tara udělala, bez mrknutí oka vytáhl své dvě antické pistolky a navíc na plný výkon. Tvrdě se podíval na Lorna a chladně promluvil: "Okamžitě odložte tu Zatku. Tahle malá věcička vás rozloží tak, že z vás nezbude ani prach." Ukázalo se, že jestli si má zvolit mezi Tarou a rozkazem.... volil Taru. Navíc... šlo tu o Arnela a o jeho odkaz. Musel chránit to co započal. "Tak co bude? A ty vaše generátory... snad dokážete nahodit bez naší energie ne? To by byl hodně blbý systém kdyby musel mít externí zdroj na aktivaci."
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 7:45 pm

Ozval se výstřel ze zat'nik'atelu... Kelly i Tara odpadli na zem...
Uplynul nějaký čas a Tara i Kelly se probrali ve vězení na palubě Hammeru...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 9:49 pm

Tara

Otevřela oči a zamžourala. Byla v místnosti, která jí byla docela povědomá. V jedné podobné jí tehdy zavřeli, když odletěla s SG-13 na Zemi. Pomalu se postaví a najdenou si uvědomí, že prázdno, které měla v hlavě..jakoby pomalu odeznívá a jí se vybavovala spousta věcí, včetně toho co udělala. Sakraaa! Chtne se za hlavu zčásti kvůli slabé pulzující bolesti, která se spolu s pamětí objevila.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 10:19 pm

Thomas Kelly

Probere se ve chvíli kdy Tara zařvala Sakraaaa. Vypadal zmateně. Po chvíli mu došlo co se stalo. "Zatracenej blbec!" zavrčel s nechutí když si vzpoměl na Lorna. Posadil se a írně se profackoval. Následně se zahleděl na Taru a starostlivě hlesl: "Taro? Jsi Ok? Není ti nic?" Pokusil se o úsměv, ale nešlo mu to. Navíc, neměl ponětí jak se dostat z takovéto cely.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 10:23 pm

Tara

Ne jsem v pořádku. Grrr....Lorn byl pitomec už když Hammeru nevelil, teď je to fatální hňup a jestli mi Arnela třeba jen poškrábe! Tak by se měl setsakramentsky snažit umřít dřív, než si ho najdu já.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptyThu Mar 24, 2011 11:14 pm

Thomas Kelly

Zahleděl se na Taru a povzdechl si. "No... znal jsem Lorna ještě v dobách kdy byl major a sloužil podemnou. Sice to bylo jednou... ale choval se mnohem lépe." Pomalu vstal a začal prohlížet celu. Jestli tu někde byla kamera pěkně se na ní zašklebil. "Hej Lorne... koukej nás pustit! Pochybuji že lidé na Arnelovi vám jen tak dají co chcete!" Domluvil a pohlédl na Taru.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptySat Mar 26, 2011 1:50 pm

Evan Lorne

Z interkomu se ozval můj hlas...
Možná vás to překvapí, ale přeživší z vaší lodi jsou zvyklí plnit rozkazy... právě proto nikdo z nich nebude postaven před soud... kapitán Evanesová už nám doplnila zásoby energie a obě lodi teď pokračují společně... vaši replikátorští přátelé jsou ve vazbě... a pan Razor z IOA se probral, možná vás potěší, že nemá žádné trvalé poškození... ozvalo se
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptySat Mar 26, 2011 2:42 pm

Tara

Lorne své rozkazy si strč ty víš kam! Já k armádě nepatřím, takže žádný tvůj stupidní rozkaz poslouchat nemusím! Ale až se mi ty dostaneš pod ruce...zažiješ soud..jaký jsi neviděl! Pak zaslechne jméno Razor. Razor? Chmmm asi jsem ho málo praštila! Usměje se škodolibě.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptySat Mar 26, 2011 2:58 pm

Thomas Kelly

Vyslechl si Lorna a pronesl: "Razor, toho vola mi prosím nepřipomínejte." Zavrčel a pak praštil pěstí do interkomu. Doufal, že ho zničil, ale i tak se naklonil k Taře a zašeptal jí tiše do ucha: "Tohle se mi vůbec nelíbí, musíme zdrhnout, ty jsi tu expert. Nějaký plán?" Tiše doufal, že jí něco napadne. V nejhorším asi budou muset přepadnout službu až jim ponese jídlo. Vztekle pak ještě jednou udeřil do něčeho co bývalo interkom.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 6:51 pm

Tara

Nakloní se ke Kellymu, že ho políbí, ale pak jen zašeptá. Dej mi 5 minut bez té kamery a snad ty dveře otevřu. Usměje se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 6:55 pm

Thomas Kelly

Šibalsky se usmál a postavil se tak aby kamera zabírala jen jeho. Pak se jí prostě pokusil pěstí zničit. Doufal, že buď příjde hlídka, a nebo Tara otevře dveře. Mírně se natoší a zašeptá: "Taro, dělej prosím. Spěcháme!" Snaží se zaměstnávat kameru co to jen jde.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 EmptySun Mar 27, 2011 7:00 pm

Tara

Rozdělá krabičku u dveří a začne něco montovat. při troše štěstí, by si měla vzpomenout, jak zkratovat obvody a otevřít dveře.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Duchové minulosti - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Duchové minulosti
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: