Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Duchové minulosti

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 3:08 pm

Byla to pravda... signál byl opravdu z lodě USS Hammer... loď byla zhruba 2 dny daleko nejvyžší rychlostí...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 3:39 pm

Thomas Kelly

Nechápavě se zadíval na Tima. Po chvíli promluvil: "USS Hammer? Víte to jistě?" Ještě než se dostavila jeho odpověď vstal a došel blíž k obrazovce. Chvíli si něco mumlal pod vousy a nakonec vydal rozkaz: "Leťte k tomu. Ať je to cokoliv, přelud, kopie nebo past. Ale leťte takovou rychlostí abychom nevytáhli moc energie ze ZPM. Zbraně a štíty ať jsou připravené k aktivaci hned jak se u toho vynoříme. Nechci žádné další překvapení." Pak se podíval na Johna, který se mu rozvaloval v křesle. Chvíli ho od tamtuď chtěl vyhodit, nakonec se raději zaměřil na Taru. Přemýšlel jak jí obnovit paměť. Došel tedy k ní a zamulal: "Pamatuješ si aspoň jak zacházet se zbraní? A nebo jak máš hbité prstíky při kradení?" S nadějí v oku čekal na její odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 3:43 pm

Tara kal Doran

Nevzrušeně natočí hlavu k němu a otevře oko. Myslíš s tímhle? V levé ruce drží Zatku a ta se po chvilse aktivuje. Vím jak to aktivovat a jak tím střílet asi taky zvládnu. Ehm...Já kradla? Hmmm zajímavé. Ne vůbec si to napamatuju.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 3:50 pm

Loď se řítila směrem k USS Hammeru... Tim dokonce vytáhl z motorů o dost víc než bylo možné... nouzový signál znamenal, že jsou v nebezpečí... Proto cesta nakonec netrvala 2 dny, ale 8 hodin... a nevyčerpala ani moc energie...
Loď se vynořila před obrovským polem trosek... vypadaly čerstvé... byly tu trosky nejmíň 2 lodí třídy ha'tak, desítek kluzáků a nejméně 4 X-304ky... zbytkové stopy radiace bohužel znemožňovaly skenování
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 3:53 pm

Tara Kal Doran

Z můstku se rozhlédla po poli trosek. Tohle je ten Hammer? Nic moc teda. Hodně trosek a málo lodí. Otočí se na Kellyho. Prozkoumáme to?
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 3:58 pm

Thomas Kelly

Vrátil se na můstek akorát před vynořením z Hyperprostoru. Jakmile spatřil to co bylo venku nechápavě pronesl: "Proč to tu vypadá skoro tak jak když jsme to tu opouštěli? Nelíbí se mi to. A co skeny?" Okamžitě dostal odpověď o tom že skeny nelze použít kvuli zbytkové radiaci. To se mu zrovna moc nelíbilo a tak se otočil na Tima: "Time? Máme tu skafandry nebo tak něco? Pokuď víme z Hammeru utíkal kyslík. Ovšem nějaká část ještě může být funkční. Třeba tam jsou nějací přeživší." Dohovořil a čekal na odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 5:02 pm

Tim Meridin

Tohle rozhodně není to místo, kde se odehrála naše bitva... předně tu není žádná planeta... ty trosky jsou sotva 10 hodin staré... a pokud vím, tak v hangáru bylo pár antických skafandrů... každopádně myslím, že nebude problém je najít díky tomu signálu... ale letěl bych jumperem... řekl jsem
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 11:27 pm

Thomas Kelly

Povzdechne si a podívá se na trosky ještě jednou. Nakonec mávne na Tima a Taru ať ho následují. "Pojďte... půjdem to prozkoumat." Jeho následující kroky mířili k hangáru. Nevypadal zrovna nadšeně, že bude muset znovu letět Jumperem. Při vzpomínce jak minule málem zabil Taru se mu dělá špatně. Navíc cítí prudkou bolest u srdce. Nechce aby se to opakovalo, ale Tara je jedna z nejlepších co tu má i když je vygumovaná.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 11:29 pm

Tara Kal Doran

Otočí se od skla a vydá se za Kellym. Jumperem? Tím z čeho mám tohle? Ukáže na hlavu. Paráda...co víc můžu zapomenout. Zasměje se.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySat Mar 19, 2011 11:31 pm

Tim Meridin

Zase já?! vzdychnul jsem
Pořád jsem to byl jenom já... loď byla plná lidí co se chtěli dostat někam pryč, ale jen já musel na mise... zrovna já nechtěl... no co se dalo dělat
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySun Mar 20, 2011 11:34 pm

Thomas Kelly

Otočil se ještě na Tima a zasmál se: "Ano, ty. Jsi jediný komu věřím, že mi společně s Tarou dokáže ochránit záda. A navíc Evansová je na ošetřovně, takže jí sebou vzít nemůžeme." Došel do zbrojnice, chňapl jednu P-90 pro případ Replikátorů a u sebe již měl 2 antické pistolky. Zatky někde zapoměl. Mile se usmál na Taru a rozešel se do hangáru hledat ty antické Skafandry. Antikové sice měli krásné skladovací prostory a tak... ale problém je byl naleznout. Ale nyní počítal, že ty skafandry budou někde viditelně. Přeci jen to určitě bylo využívanější zboží. Začal pročesávat celý hangár.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptySun Mar 20, 2011 11:37 pm

Hangáry byly velice viditelně umístěny... nebyl žádný problém je lokalizovat... Jumper už byl zase uvedený 100% do provozu... Tim se vrtal v systému aby mohl sledovat nouzový signál... nebyl problém...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 12:08 am

Thomas Kelly

Vzal tři skafandry, ale pak se pozastavil. Nanosil je do Jumperu a vrátil se ještě pro další dva. Kdyby náhodou byl ještě někdo živ. Hned jak nastoupil posledí člen tříčlené posádky, vydal rozkaz k otevření hangáru. Aktivoval motory a vyletěl už velice lehce z lodi. Držel se v klidu aby byl let pěkně hladký a klidný. Mezi tím se stihl i otočit na Tima a promluvil: "Myslíš, že někdo přežil? A jinak... nevím jestli jsme si někdy předtím oficiálně potykali. Já jsem Thomas." Zasmál se přátelsky, ale ruku mu nepodával... jeho ruce byly totiž zaměstnané řízením.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 12:16 am

Tim Meridin

Těžko říct... uvidíme... každopádně myslím si, že tykat nadrízenému je... nevhodné... řekl jsem... chvíli jsme letěli a pak se před námi objevil majestátní USS Hammer... vypadal fakt dobře. Poškození se zdálo být minimální... ale loď pracovala jen na minimální energii...
Zachytávám kolem 120ti známek života... řekl jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 12:31 am

Thomas Kelly

Pokrčil rameny a zamumlal: "No řekněme, že hodnosti jsou na Arnelovi zapomenutelné. Jde nám přeci o přežití. Já bych klidně velitelem být nemusel. A asi bych neměl. Podívej co jsem za tu dobu co vás vedu udělal. Šlo to s námi od deseti k pěti." Raději už zavřel klapačku a doletěl skoro k lodi. Když mu ovšem Tim oznámil počet přeživších jen nechápavě otevřel klapačku. "Cožeto? 120? Není to blbost? Vem si jak to Hammer schytal," celé to bylo podivné, jak se Hammer dostal až sem? Není ještě ve snu? Ale to asi ne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 12:37 am

Tim Meridin

No... vypadá to, že je téměř nepoškozen... bude v tom něco divného... asi byste jim měl zavolat... ozvat se..... navrhl jsem... na to ostatní jsem nereagoval... nebyl jsem zastánce bratříčkování se s nadřízenými. Přišlo mi to divné...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 10:54 pm

Tara

To že je v pořádku je špatné? To nechápu. Pronese zezadu jumperu soukajíce se do skafandru. Co čekáte že tam objevíme? Někoho živého?
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 10:58 pm

Thomas Kelly

Na Timovu radu aktivoval kanál, který je snad spojil s Hammerem. Okamžitě začal volat: "Tady podplukovník Kelly! Ozvěte se USS Hammer! Přiletěli jsme na pomoc." Začal se přibližovat k hangáru s celým Jumperem a zaptal se Tima: "Dokážeš otevřít dveře odtuď?" Prohlížel si hangár. Snad nebude uvnitř poškozen. Ale když Tim říká že je v pohodě tak asi bude. Nakonec se podíval na Taru a pousmál se: "Ano, asi 120 živých organizmů je na palubě. Podle skenů. Takže máme šanci, že se k Arnolovi přidá další loď na cestách." Spokojeně kývl a čekal na jakýkoliv signál.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 11:02 pm

Tady je ....ník Ew......on z....... mmer.............. hled............ 7 měsí.......... ngár 2.... ozvala se odpověď... časté šumění prozrazovalo, že radiace ovlivňuje zřejmě i vysílač... jeden z hangárů se ale najednou začal otevírat...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 11:07 pm

Thomas Kelly

Z toho co právě slyšel pochopil, že má povolení k přistání. Navíc se začal jeden z hangárů sám otvírat takže bylo na čase využít možnosti. Vstoupal s lodí na úroveň dveří a hned jak byly dostatečně otevřené poslal Jumper plynule dopředu a zatáhl motory. Podle tohoto kurzu a rychlosti by měl Jumper lehce vklouznout do hangáru. Jestli se to povedlo, začal s ním lehce dosedat na palubu. "Vidíte... je to divné.. ale aspoň jsme uvnitř." Doparkoval loď a vstal. "Time? Je venku vzduch nebo musíme do našich slušivých kostýmků?" ukázal na skafandry antického designu.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 11:09 pm

Tim Meridin

Podle těch 20ti vojáků, co míří na jumper P90tkami bych hádal, že vzduch tam bude... řekl jsem. Ale můžu se plést... dodal jsem....
Jumper zaparkoval v doku číslo 2... kromě nej tam bylo také 5 lodí třídy X-302... vojáci jumper obklíčili a jeden na něj mířil raketou... asi bylo na čase vystoupit...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 11:12 pm

Tara Kal Doran

Se zase z kostýmku vysoukala. Zatky měla připravené. Kouklana oba. Co jsou ty P-90? Ty černé věci ci svírají? Neříkejte, že to jsou zbraně...jestli jo!! Začne si něco mumlat pro sebe. Člověk je jde zachránit a oni jej div nezabijí. Pfuuu. Hoši...nemám z toho dobrý pocit.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 11:15 pm

Thomas Kelly

Jakmile mu Tim oznámil, že jsou obklíčení, povzdechl si: "Jdeme si zatančit valčík s vlastními spojenci." Otevřel dveře a jakmile se plošina spustila dolů, vyšel pohodářsky ven. Zamával těm vojákům a usmál se: "Nazdar hoši. Jak se vede? Dlouho jsme se neviděli." Tiše doufal, že by tu mohl být i zbytek jeho týmu. Ovšem, uvnitř sdílel stejné obavy jako Tara. Představil se, tak proč toto všechno?! No... asi to teď zjistí, jeho bezpečí, antická bouchačka u pasu jistí!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 11:18 pm

Plukovník Evan Lorne

Podplukovník Thomas Kelly... správně? ozvalo se a já vyšel zpoza jumperu... Jsem plukovník Evan Lorne, velitel USS Hammer... řekl jsem... Máte nám dost co vysvětlovat podplukovníku... pak jsem se podíval do jumperu... desátník Meridin? Vypadá to, že jste samé překvapení...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti EmptyMon Mar 21, 2011 11:20 pm

Tara

Zamžourala na chlapa. O čem to mluví? Sykne na oba.Jaké vysvětlování? Přijde si jako alenka v říši divů. Neznala nikoho..ani toho velícího páprdu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Duchové minulosti Empty
PříspěvekPředmět: Re: Duchové minulosti   Duchové minulosti Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Duchové minulosti
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: