Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dědeček vypravuje

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 3:53 pm

Thomas Kelly

Jakmile McKay otevře tlamu je to jedna perla za druhou. Prostě obvyklý den s dr. McKayem. Pak vejde i Tim. Konečně tedy promluvil. Doktore, doktore... neprosil jsem vás o něco? Pokazil jste si u mě reputaci. Asi vás vyložíme na téhle planetě. Můžete si tu z Naquadahu plácat bábovičky. Pak se podívá na Tima. Běž si zbalit své vybavení, Triple T jde do akce. Doskenuje planetu a čeká až se potřebné údaje objeví na displeji. Hlavně ho zajímá jestli je tu brána.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 4:02 pm

McKay

Nechte si tyhle řeči pro někoho, kdo je bude poslouchat ano? Pár let s Ronem a Sheppardem by vás naučilo... Jak jsem vám už řekl, tak sestavit ARG je velice složité, probral jsem to s tím antikem, o kterém jste mi jen tak mimochodem zapomněli říct... řekl jsem

Tim Meridin

Se vší úctou plukovníku já jsem spíš doktor než voják... daleko užitečnější budu když pomůžu tady "tomu co se vyzná v antické technologii nejlíp" s výrobou ARG... řekl jsem mu

V tu chvíli vyjely výsledky senzorů...
Opravdu to vypadalo na to, že se tu nachází brána... byla zřejmě na malém ostrově, který se zřejmě před pársty lety odlomil od velkého kontinentu... kromě toho ale také scannery ukazovaly stopy života. Žádné stopy industriální civilizace, ale žili tam zřejmě vyžší primáti...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 4:10 pm

Tara Kal Doran

Se prudce vymrští na nohy a přejde nejdříve k McKayovi. Takže to prostě nedáte...pfuuu a já si myslela, že pro někoho jako jste vy by to neměl být problém, ale tak si nejse věrohodnou kopií co?! Provokativně se na něj usměje a zanechá jej v tom, pak přejde k Timovi. Ale notak Time. Jsi doktor a co když tam dole mě něco smrtelně zraní...a já...se tam budu svíjet ve smrtelných křečích...ubohá..samotná...a nebudu usebe mít doktora, na kterého bych mohla hodit to, že umřu. Nahodí prosebný obličej ala štěně labradora.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 4:14 pm

Tim Meridin

Nejsem lékař... jsem expert na ... spoustu věcí... ale hádám, že plukovník Kelly umí léčit líp než já... A monentálně to nevypadá, že by dole byl hypermotor, který bych mohl opravit... nebo jakákoliv technologie, kterou bych mohl... zdoktorovat... takže k čemu tam budu? řekl jsem...

McKay nereagoval.... tohle na něj už neplatilo...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 4:18 pm

Tara Kal Doran

Tak dobrá..asi jsem už stratila něco ze své přesvědčivosti..pak tedy zůstaň...nebudu tě nutit. Mrkne na něj. Doneseme ti nějaký Naquadah na památku...a pak několikbeden pro mě...naquadah je...cenný.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 4:26 pm

Thomas Kelly

Zastaví se nad tím co řekl Tim. Aha... promiň... tak jsem to předtím nemyslel. Ty jsi také skvělý technik. Tady o doktůrkovi se povídá jak je úžasný, ale nyní zklamal. Jak řekla Tara. McKay byl špatně oklonován. Takže doktore Meridine.... jdete s námi. Potřebuji profíka do akce a ne špatně postaveného ňoumu. Nakonec se zadívá na senzory. Zaměří se na bránu a začne se soustředit. Loď začne směřovat k místu s bránou. Nakonec tam loď zastaví asi 700 metrů nad povrchem. Loď "zakotví" a vypne motory. V případě nutnosti ať si do křesla sedne Sheppard. Vydá rozkaz a pak vyleze z křesla, dojde k Timovi a tiše se zeptá. Co se stalo Arnelovi? Byl jsi u něho? Ještě mávne rukou na Taru ať se jde připravit. Sám vezme Tima za rameno a táhne ho do zbrojnice.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 4:45 pm

Tim Meridin

Tak vemte někoho z vojáků co tu máte... já jsem doktor a inženýr... daleko užitečnější bych byl tady, kde bych mohl pomoci doktoru McKayovi... pokud teda chcete ty ARG... řekl jsem trochu naštvaně, nikdo mě neposlouchal...
Loď se mezitím vznášela několik set metrů nad povrchem... na to nebyla moc stavěná, takže to spotřebovávalo mnoho energie...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 4:59 pm

Tara Kal Doran

Nechala ty 4 na můstku a odešla se nachystat. To se vlastně sestávalo ze sebrání zatek z postele. Učesání, umytí zubů a převléknutí. Nakonec..po 30 minutách stála připravena u Jumpru.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptyFri Feb 18, 2011 10:47 pm

Thomas Kelly

Po cestě do zbrojnice potkal dva vojáky ve výstroji. Rozhodl se tedy že je vezme sebou. Když dojde do zbrojnice, dá si do pouzder zatky a antické zbraně. Na tílko si natáhne vestu a k ní připne P-90, 3 zásobníky a 2 granáty. Tentokrát se připraví pro případ replikátorských brouků na planetě. Hned potom co se vybaví zamíří k Jumperu i s vojákama. Když tam dorazí cvilku ještě čekají na Taru a hned potom nastoupí do Jumperu. Jakmile byli všichni uvnitř zavřel dveře a odstartoval. Loď začala směřovat na místo kde by podle senzorů měla být brána.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 12:40 am

Jumper vesele klouzal atmosférou... jen co opustil loď tak ta začala stoupat na stabilní orbitu kolem planety... Jumper se mezitím přibližoval k nevelkému ostrovu (rozlohou podobný Korsice). Hvězdná brána podle senzorů měla být někde na severní části... na tuto vzdálenost už senzory rozlišovaly některé životní formy... většina z nich byla dost podobná dinousaurům...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 12:51 am

Thomas Kelly

Vedl loď směrem k severnímu okraji ostrova kde by se měla nacházet brána. Ovšem dost ho znepokovali ty potvory co se ukazovali na senzorech. Bezva... zvířata velikosti mrakodrapu, to ve vyhlídkovém katalogu nepsali! Po chvilce Jumper proletěl kolem jednoho zvířete. Jen tak se podíval na svojí P-90 a pronesl. Ok... tak na tyhle macky mi tahle špuntovka stačit nebude. A nemůžu bojovat s celou planetou s tímhle šestiraňákem. Myslel tím Jumper. V tom už se před nimi začalo vynořovat místo kde by mohla být brána. Proto se zadívá na vytáčecí panel Jumperu a jen tak ze srandy zkusí naklikat standardní adresu pro Zemi. Držel si palce ať mu to výjde. Jestli se brána neotevře, pokusí se ještě zadat adresu Atlantis.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 1:16 am

Kelly mohl na DHD klikat jak chtěl, ale vzhledem k tomu, že se mu nepovedlo lokalizovat bránu, tak mu to bylo k ničemu. Na místě, kde měla být.... nebyla...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 1:28 am

Thomas Kelly

Doletěl s Jumperem na místo kde by měla být podle všeho brána. Ale mohl se dívat nahoru dolů a i do všech světových stran, ale brána nikde. "No bezva, kde je ten kulatej krám? Při skenování planety byl tady," zanadával si i když věděl, že mu to nebude moc platné. Jediná možnost, která ho napadla, byla možnost, že je brána pohřbená pod povrchem země. Snažil se tedy zesílit citlivost senzorů v Jumperu a jestli ani to nevyšlo aktivoval vysílačku. Promluvil v do ní mírně rozlazeně: "Kdokoliv na lodi Arnelus, ozvěte se. Máme tu pohotovost. Brána není tam kde by měla být. Žádám o upřesnění její pozice za pomoci senzorů. A hlavně se podívejte, jestli ta potvora kulatá ještě netrčí, někde pod drnem." Sledoval ovšem i vlastní senzory a nelíbil se mu dinosaurus, který si se zájmem prohlížel Jumper vznášející se nad zemí.
Návrat nahoru Goto down
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 1:45 pm

Tara Kal Doran

MLČKY!!! Letěla s ostatními jumperem na planetu. Když prolétávali kolem jednoho z tvorů jen se udiveně podívala. Myslíte, že jsou jedlí? Možná ji jedno z těch zvířat sežralo...
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 2:17 pm

Senzory opravdu ukazovaly, že by brána mohla být pod několika tunami horniny. Zřejmě byla pohřbena při zemětřesení, které roztrhlo kontinent... nebo možná úplně jindy... ale to nebylo důležité. Pointa byla, že tam byla
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 2:26 pm

Thomas Kelly

Usmál se na Taru když zaslechne cosi o jedlosti Dinosaurů a promluvil na ní: "Ne, myslím že ti jedlí nebudou. Ale jestli to chceš zkusit nebráním ti v tom." Následně se zobrazila zpráva ze senzorů. Brána tam byla. Opravdu byla pohřbena pod zemí. Ale jak jí nyní dostat ven? Na Arnelovi určitě nebylo nic co by jí mohlo vytáhnout. Přemýšlel si pro sebe. Ovšem, napadl ho způsob jak bránu odkrýt a tak aspoň získat možnost pokusit se vytočit adresu. Vystoupal s Jumperem výš nad místo kde byla brána a začal se pekelně soustředit na jeden Dron. Po chvilce dron opustil svojí "komoru" v Jumperu a vyletel směr povrch. Kelly ho řídil tak, aby bránu nezničil, ale pouze odkryl zeminu navršenou na ní. Doufal že mu to výjde. V případě výbuchu brány by katastrofa... no nebylo by to pro ně hezké.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 8:07 pm

Drone pročísl vzduch... řítil se přímo na bránu, uloženou v bohatém ložisku naquadahu... takový výbuch by pravděpodobně zničil celou planetu... Naštěstí, měl Kelly víc štěstí něž rozumu. Obrovský létající ještěr, nejméně 40 metrů rozpětí křídel se řítil přímo na jumer...
To totálně vyrušilo Kellyho koncentraci a dron neškodně dopadl na zem... kde vybuchl! Naštěstí mnohem menší silou, než by původně měl... v zemi se objevila asi 5 metrů hluboká díra... z ní částečně vykukoval kousek brány...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 8:13 pm

Tara Kal Doran

Když si všimne, že Kelly odpálil dron vyskočí na nohy a doběhne k němu(sedí vzadu). Běžíc k němu suptí jak lokomotiva a řve. Kelly ty sebevražedný debile! Chceš nás zabít. přijde k němu a pěstí mu narazí do hlavy. Ta půda je plná naq.. Než stihne doříct, všimne si ještěra. Výbuch naštěstí nespustil řetězovou reakci a tak jediný problem byl ten ještěr. Sundej ho Kelly sindej ho!
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 8:27 pm

Thomas Kelly

Dron splnil svůj účel... brána se stala viditelnou. Ještěr byl až třetí problém co měl Kelly. Prvním byla Tara a druhým Tařina pěst. Pěst zablokoval pravou rukou a usmál se. "Promiň Taruš, nemáme čas se s tím tady babrat," promluvil ještě klidně. Hned na to jeho pozornost odvedla ta létající ještěrka venku. Pustil Tařinu ruku aby mohl plně pilotovat a zahájil úhebný manévr. Zvedl loď do výšky a zamířil kolmo vzhůru plnou rychlostí. Teď čekal na to co udělá ještěr
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 8:31 pm

Zatímco se Kelly pral s Tarou tak ještěr neuvěřitelně zrychlil a chytil Jumper do pařátů... trup Jumperu vydržel sevření ještěra, ale rozhodně se nedal ovládat... chvíli na to ještěr udělal jakýsi vzdušný manévr a hodil s Jumperem proti zemi...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 8:42 pm

Tara Kal Doran

Kelly její pěst zastaví a semele pár blbostí, které jí přímo rozohní. První věc byla Taruš! Jak jí mohl nazvat takhle debilně...kdyby neřídil vyrvala by mu páteř z těla. Zadruhé to bylo tím, že se tvářil jako by právě neohrozil jejich život, avšak v šarpání nepokračovala kvůli ještěrovi. Přesto bylo již pozdě a ještěr zachytil jumper udělal pár manévrů a nakonec jím hodil proti zemi. Tara tak doplatila na hloupost, že se odpoutala a vstala tím, že byla hozena od řídící místnosti tak divně proti zadní zdi a stropu. Po nehezky vypadajícím nárazu se sveze bezvládně podél stěny.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 9:01 pm

Thomas Kelly

Snažil se s lodí manévrovat, ale šlo to dost těžko. Málem vypustil i ten toast co si vzal před odletem. Neměl jsem jíst. I tlumiče byli na toto krátké. Loď se zmítala do všech světových stran. Stálo ho to spousty soustředění a vůle aby Jumper těsně nad zemí zvedl. Hned na to aktivuje další Dron a vypálí ho přímo na ještěra. Míří na místo kde má žaludek, čili jakýsi centr celého jeho těla. Kelly se pekelně soustředil aby ho strefil. Ani si nevšiml že Tara odletěla kamsi dozadu. Musel nejdřív vyřešit jeden problém a až potom další.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 9:17 pm

Bohužel stavba ještěrova těla byla diametrálně odlišná ne Kelly čekal... dron proletěl skrz ještěra... skrz jeden z jeho úložných prostor, kde se shromažďoval odpad před vyloučením... zbytek zařídila gravitace...
Dejme tomu, že přes přední okno jumperu nebylo teď příliš vidět...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 10:06 pm

Thomas Kelly

Loď byla ve vyrovnané poloze. Ovšem se zasviněným předním sklem. Ach, tohle se stát u vozu mého otce tak se zcvokne. Kdyby tedy žil. Pomyslel si a pak si všiml že ho Dron stále ještě poslouchá. Využil toho, že je nyní Dron nad ještěrkou a pomoci mysli ho otočil. Nyní by měl Dron porušit křídlo té potvory. Následně začal s lodí rovnoměrně klesat k zemi. Mezitím již začal zadávat adresu Země a jestli se nepovede ta, tak Atlantis.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 EmptySat Feb 19, 2011 10:30 pm

Brána neměla sama o sobě energii na vytočení jiné galaxie... a Země i Atlantis byly v jiné galaxii... ještěr na svých mohutných křídlech ještě odplachtil párset metrů a nakonec se zřitil na zem... jumper přistál nedaleko brány... oba dva vojáci na palubě byly asi stejně omálcený jako Tara...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Sponsored content





Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dědeček vypravuje
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: