Star gate - RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG na téma populárního sci-fi seriálu
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Dědeček vypravuje

Goto down 
3 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySat Feb 12, 2011 1:43 pm

Ještěrka letěla hyperprostorem tam, kam jí nasměřovala Tara... Mistr Arnelus se zatím loučil se syny... Podplukovníci Kelly a Sheppard, kapitán Evanesová, desátník Meridin, Tara a doktoři Richardson a McKay seděli v místnosti v centru lodi... Bylo toho dost, co se muselo probrat...

podplukovník Sheppard

No, pokud si pamatujete, tak poté co AR-1 team prošel branou tak se Asurané vydali za námi a sestřelili jumper, ve kterém jsem byl já, doktor McKay, Ronon, Teyla a doktorka Weirová... bohužel jen já, Rodney a doktorka Weirová jsme se dostali z Jumperu ven. Podařilo se nám dostat zpět k lodi, kterou jsme ukradli Asuranům a prostřílet se z planety. Naše loď byla ale vážně poškozena. Chtěli jsme se dostat co nejdál to šlo. Neměli jsme důvod zůstávat v Pegassu, nemohli jsme se vrátit na Atlantis. Podařilo se nám zmizet z galaxie i s poškozenou lodí. Loď ale bohužel měla maják, který na naši pozici upozorňoval replikátory. Rodney dokázal zvýšit rychlost lodi, takže nás nemohli dohnat. Bohužel na nás upozornil replikátory, kteří existovali mimo Pegassus. Naše staré dobré replikátory z Mléčné dráhy... Podařilo se nám ukrást replikátoský pohraniční křížník a s ním se dostat až sem, kde nás sestřelila automatická ochrana planety... To je ve zkratce příběh, který se stal za poslední 4 roky... dejme tomu, že jsme zažili trochu víc než to... a ostatně proto tu s námi není doktorka Weirová...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySun Feb 13, 2011 11:52 am

Tara Kal Doran

Kellyho si držela od křesla hrozbou, že pokud se jí pokusí vyhnat, tak nasměruje planetu do nejbližšího slunce. To fungovalo. Pak nastavila kurz k nejbližší obyvatelné planetě a skočila do hyperprostoru. Chtě nechtě musela jít na pokec s těmi co přitáhl Kelly. Celou dobu poslouchala toho hezouna a nic neřekla. NIC, to je pro Taru rekord. Když hezoun skončí Tara promluví. Takže jste robotíci..nebo tak něco?! A já už si myslela, že tě zbalím...no..nic..Co uděláme Kelly..vidím to na výsadek na nejbližší planetě.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySun Feb 13, 2011 11:58 am

John Sheppard

Nejsme "robotici" jsme lidé jako kdokoliv jiný... McKay vám to vysvětlí líp... řekl jsem. Ani na vteřinu jsem však nehodlal být vysazenej na nejbližší planet...

Rodney McKay

No defacto jsme byly vytvořeni z lidských buněk pomocí nanitů. A vzhledem k tomu, že nanoboti uvnitř nás jsou neaktivní, tak jsem vlastně úplně normální lidé...
snažil jsem se jim vysvětlit...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySun Feb 13, 2011 12:10 pm

Tara Kal Doran

Vyslechla si přednášku toho McKaye. To mi hned zvedlo náladu. Usměje se. To mění situaci hezoune. Klidně můžš sdílet pokoj se mnou. Hodí na něj svůdnický pohled s trochou vtipu. Každopádně? Jaký je plán Kelly? Ehm..paní Trminátorová? Time?
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySun Feb 13, 2011 12:21 pm

Tim Meridin

Já ani nevím proč jsem tady... jsem jenom desátník... opravdu si nemyslím, že bych měl rozhodovat o podplukovníkovi letectva... i když je vytvořen umělou akcelerací lidského metabolismu pomocí nanotechnologie... řekl jsem

McKay

Je to přesně tak, jak říká tady... desátník... řekl jsem a ukázal na Tima...

Evanesová

Podíval jsem se na Taru pohledem, který jasně dával najevo "ještě-jedno-takové-slovo-a-umřeš"
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySun Feb 13, 2011 1:07 pm

Tara Kal Doran

Já ani nepatřím k armádě..a dokonce ani k Tauri a kecám do toho. Navíc...jste chytřejší než my. Takže váš názor je důležitý. Pak zachytí pohled Evanesové. Perfektně pochopí co jí ta žena chce říct beze slov. Tak se na ní usměje a mimikou jí zdělí- "Můžeš to zkusit."
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySun Feb 13, 2011 2:16 pm

Thomas Kelly

Poslouchá celý příběh a nakonec se rozhodne. Necháme si naše duplikované přátele tady. Mozek Doktora McKaye se může hodit a další střelec do týmu se nám taky hodí... Zahledí se na Johna. Takže plán je jasný. Poletíme směrem k Atlntis a u toho budeme prozkoumávat planety. Vás doktore.... Zahledí se na McKaye... poprosím o to aby jste se pokusil sestrojit ARG jako jeden ze zbrojních systémů lodi. S Antickou technologií asi umíte nejlépe. Následně se ještě zeptá. Co se stalo s Weirovou? A prosím do detailů. Nasledně se otočí na Taru a hlesne. Každý z nich bude mít svůj pokoj o to se neboj. Mrkne na ní zlověstně a pak čeká na Johnovu odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySun Feb 13, 2011 5:22 pm

Tim Meridin

Uraženě jsem se zvedl a opustil místnost...

Rodney McKay

No jistě... to totiž nebude žádný problém vytvořit znovu něco, k čemu byly potřeby znalosti antiků a co se i tak muselo vylepšovat další rok... Nechcete to náhodou za 15 minut?
řekl jsem typicky McKayovským stylem..
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptySun Feb 13, 2011 11:32 pm

Tara Kal Doran

Koukne na odcházejícího Tima. Huh...řekla jsem něco? Nakrčí rameny a Kellyho poznámku o samostatných pokojích ignoruje. Takže..já vám do toho nehodlám kecat, ani nerozumím technoblábolům takže... Zvedne se. mě omluvte ale já jdu zkontrolovat naši současnou pozici vůči planetě. Pánové a ehm..ženo?! Usměje se a aniž by poslouchala co řeknou odejde na můstek. Sice neví co přesně tam bude dělat, ale pořád lepší než pokec s nimi.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyMon Feb 14, 2011 4:07 pm

Thomas Kelly

Rozhodne se s McKayem hrát jeho hru a tak se na něho tvrdě podívá a promluví. Ano chci to za 15 minut. A nebo budu hodný dám vám 15 a půl minuty přesně. Jestli to do té doby nebude hotové vystoupíte si z lodi. Pak vstane a hlesne. Shepparde zprávu o Weirové mi předáte jindy. Já teď musím zjistit co Timovi přeletělo přes noc. Odejde ven z místnosti a rychle doběhne odcházejícího desátníka. Time, co se stalo? Řekl jsem něco špatně? Zdálo se mi že jsi se urazil! Promluví na něho klidně.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyMon Feb 14, 2011 4:24 pm

Rodney McKay

No si schovejte pro B team... prohlédnu si systémy, ale pochybuju, že bude možné zprovoznit ARG... řekl jsem ale to už Kelly zmizel ve dveřích...

Plukovník ale desátníka Meridina nedoběhl, protože ten zmizel ve své kajutě...
Tara na můstku zjistila, že loď bude za pár hodin u nejbližší planety...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyMon Feb 14, 2011 9:08 pm

Tara Kal Doran

Zkontrovala co bylo potřeba a pak se pohodlně usadila v křesle. Přišlo jí to úžasné ovládat takovouhle loď. Jen to jméno ji přišlo dost těžke. Aro..NEbo Aero...kdo ví...na to si prostě nemohla vzpomenout. Pak jí napadlo...co kdyby loď přejmenovala? Sice nikdy nic takového nedělala, ale nějak se začít musí. Ale jak ji jen pojmenovat? Tara? NE moc egoistycké. Kelly? Moc idiotské. Kouzlo noci? Ne..nepřipadáv úvahu. Chvíli tak uvažuje, až jí naum přijde možné jméno. Co třeba Arnelus? Zapřemýšlí.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyMon Feb 14, 2011 11:41 pm

Thomas Kelly

Jelikož Tima nezastihl na chodbě a neví který pokoj si zabral, rozhodl se vydat na můstek. Když tam dojde uvidí Taru rozvalenou v křesle. Ehm ehm... Ok... hlídej, ale v boji chci do křesílka já! Musím si to taky otestovat. Následně zamíří k jedné konzoli hned vedle dr. Richardsona a tiše k němu promluví. Ehm... doktore, myslíte že by jste mi mohl dát občas nějaké hodiny antičtiny? Doufá že odpoví kladně, jinak použije násilí - doktor nedostane příděl jídla!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyMon Feb 14, 2011 11:44 pm

dr. Richardson

No všechny lodní systémy jsou přeloženy, ale pokud chcete umět anticky, tak tu mají úžasný program na učení antičtiny... a nejlepší je, že funguje, když člověk spí... objevil jsem ho před pár hodinami... a vypadá skvěle...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyMon Feb 14, 2011 11:48 pm

Tara Kal Doran

Nějaký sebejistý ne?!! Abych ti z kajuty neodsála kyslík...Kelly. Jo..a mimochodem..pracuju na přejmenování lodi. Aleroneco se blbě vyslovuje..a tak jsem se rozhodla, že to pojmenuju Arnelus. Nikdy jsem to nedělal, ale pro tentokrát udělám vyjímku...zachránil mi život na takové lidi si ráda pamatuji. Válí se nadále v křesle. Pak uslyší Richardsona. Popravdě by se mi oprášení antičtiny hodilo... Usměje se na něj.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyWed Feb 16, 2011 9:51 pm

Thomas Kelly

Podívá se na Taru a přemýšlí nad tím přejmenováním. Víš co... jméno Arnelus je skvělé. Natož se otočí na dr Richardsona. Dobrá půjdu si dáchnout do pokoje, co mám udělat abych se mohl připojit k tomu programu? Tiše doufá že nebude muset do nějaké kukaně nebo tak nějak. To by se nejspíše moc nevyspal. Pomalu vstane od konzole u které nic neudělal a čeká na pokyny od doktůrka.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyWed Feb 16, 2011 10:09 pm

Situace

Kelly si šel lehnout a dr. Richardson ho napíchl na onen systém, který objevil... Vypadalo to trošku legračně, ale ve finále to bylo jen pár čidel... Kelly usnul celkem brzo...
Arnelus strávil několik hodin se svými dětmi a pak si nechal poslat pro dr. Richardsona, desátníka dr. Meridina a k nim se přidal dr. McKay. Mluvili s nimi několik hodin, pak se odebral do svého pokoje. Když po několika hodinách do místnosti vešel desátník Meridin tak v místnosti nikdo nebyl, ani tělo ne... jen šaty...
Loď letěla několik hodin vesmírem bez zastávky... i Tara si šla na chvíli lehnout... nakonec zabrala dost tvrdě.

Po 8 hodinách

Loď obíhala orbitu nějaké planety... planeta vypadala celkem primitivně. Ale senzory ukazovaly na povrchu známky naquadahu. Velice koncentrovaného naquadahu... ale planeta nevykazovala známky vyžšího života...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyWed Feb 16, 2011 10:58 pm

Tara Kal Doran

Chtě nechtě nakonec musela opustit křeslo a jít do své kajuty se vyspat. Na tak krátkou dobu toho na ní bylo moc. Uložila se tedy do postele ve své kajutě a tvrdě zabrala. Zdálo se jí o zlatě, naquadahu zbraňové kvality a lodích, jak jí poletují kolem hlavy a ona se v tom všem koupe... Po několika hodinách se vzbudila...plná energie skočila do sprchy a vydala se na můstek. Než tam dojde dokonale se probudí..přeci jen byla to pořádná dálka. Když došla na můstek, zkontrolovala kdo všecko tam je a pak se usadila do křesla(normálního).Uaaaa tak co to tu máme. Ještě se naposledy protáhne.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyWed Feb 16, 2011 11:08 pm

Alexander Cirillo

Měl jsem hlídku na můstku, když se loď vynořila na orbitě planety... aktivoval jsem vnitřní interkom... Loď právě vyskočila u nějaké planety... podplukovník Kelly na můstek... řekl jsem do interkomu... hlášení zřejmě slyšela celá loď...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyThu Feb 17, 2011 9:03 pm

Thomas Kelly

Spí si pěkně a přitom probíhá výuka antičtiny. Bylo to složité, ale bylo zajímavé že ve spánku se učil mnohem rychlejí. Když ho probralo volání z Interkomu měl v hlavě již několik desítek informací. Například už věděl jak se řekne ahoj anticky. Vyskočí tedy na nohy, oblékne se do uniformy, ale místo vršku si vezme jen tílko. Když dojde na můstek všechny pozdraví v antickém jazyce. Chvilku se nad tím pozastaví. Chtěl to říci anglicky. Snad nebude Anticky brebentit navždy. To by si už asi s nikým z IOA nepokecal tak ostře. Naštěstí to bylo jen chvilkové a hned další slova již byli anglicky. Takže co se děje. Podejte prosím hlášení!
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyThu Feb 17, 2011 9:14 pm

Alexander Cirillo

Jsme na orbitě planety pane... senzory dole určily naquadah... je dost možné, že se tam nachází brána... nebo možná nějaké artefakty... a vypadá to, že planeta je neobydlená... ohlásil jsem...
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyThu Feb 17, 2011 9:25 pm

Tara Kal Doran

Sedíc na židli s nohami vyloženými na nějaké bezvýznamné konzoli sleduje Kellyho extravagantní příchod. Pozdraví ho také anticky s podivným přízvukem. Co že tlacháš Anticky?Už ti to vlezlo na mozek? Pak vyslechne hlášení. To zní jako úkol pro Triple T Team. Usměje se na Kellyho.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 211
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyThu Feb 17, 2011 9:41 pm

Thomas Kelly

Usměje se na Taru a hlesne. Jo Trojté T jde na to. A Naquadah má dost velkou cenu ne? následně se zahledí na Alexe. Zavolejte prosím Tima. Půjde s námi. Ale nejdřív ať příjde sem. Musím s ním něco probrat. Vzpomene si na to jak se Tim minule urazil. A zjištěte jak je na tom McKay a ARG. A projeďte pořádně tu planetu senzory... Pak se zarazí. Dojde mu že řídící křeslo je volné. Lehce do něho vyskočí a zaměří svojí mysl. Začne skenovat planetu. Pokusí se to co skenuje převést na monitory na můstku.
Nakonec když už seděl v tom křesle a měl tu moc, napojil se do interkomu. Tim Meridin a dr. McKay na můstek. Naléhavá situace. Jsme u další planety. Doufá že to hlášení uslyší oba. Ale vlastn tohle by slyšel i mrtvej.
Návrat nahoru Goto down
Nawaki
Tok'ra
Tok'ra
Nawaki


Poèet pøíspìvkù : 422
Join date : 14. 04. 09

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyThu Feb 17, 2011 11:03 pm

Během několika minut dorazil doktor McKay...vypadal dost rozespale...

dr. Rodney McKay

To mě musíte budit takhle ráno? Ještě jsem ani nesnídal postěžoval jsem si. Zívnul jsem... No tak co potřebujete? zeptal jsem se nakonec rozladěne...
V tu chvíli vešel i doktor desátník Timothy Meridin
Návrat nahoru Goto down
https://sgaridas.forumczech.com
Shiro

Shiro


Poèet pøíspìvkù : 238
Join date : 25. 12. 10

Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje EmptyThu Feb 17, 2011 11:25 pm

Tara Kal Doran

S nohama nahoře sleduje Kellyho jak se usadí do křesla. Nic mu neřekne...včera si to užila dosytosti. Pak přijde McKay a začne si stěžovat. Doktůrku kliiiid...hoď si nohy na stůl...a poslouchej... Když přijde Tim...jen ho přátelsky pozdraví, ale pak je zticha. přeci jen..včera nějak náhle odešel.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dědeček vypravuje Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dědeček vypravuje   Dědeček vypravuje Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dědeček vypravuje
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Star gate - RPG :: RPG sekce :: Neznámá galaxie-
Přejdi na: